Mayovky na Internetu

ANKETY.

Zakladatel: nšo-či63

Průzkum.

  

Belenor
25.08.2008 21:12
Ehm, děkuji :-)

Mno, do anket se mi moc nechce, spíš jsem uvažoval, že bychom to nějakým způsobem zaintegrovali do profilu uživatele. Např. by tam bylo několik polí se seznamem, kde by uživatel vybral např. právě oblíbený film, román herce, postavu... Nebo třeba textové pole "Jak jsem se dostal(a) k mayovkám". Nevýhoda je, že by to ztratilo anonymitu ankety :-) Výhoda, že by se hůře podvádělo při "hlasování". A pokud by to bylo uloženo u profilů touto formou výběru ze seznamu, šlo by i dělat nějaké souhrny :-)
nšo-či63
25.08.2008 17:16
Jasně že jen nápad a mimochodem gratuluji k brzkému narození syna!
tonda
25.08.2008 16:36
Byl to jenom nápat ale chápu že je to časově náročné

Zatinka
25.08.2008 14:38
Nevím, jestli dávat zrovna oblíbenou knihu a filmy, už to tady běželo v diskuzi a skoro nikdo se nechtěl vyjádřit, protože oblíbených má více a nedokáže se rozhodnout. No, uvidíme, je fakt, že když tam budou konkrétní díla na výběr, tak se snáz vybírá, než když je to obecně "kterou knihu máte nejraději. Ale to je práce pro Belenora, takové věci já bohužel vytvářet neumím. Záleží na něm, jestli se mu bude do toho chtít a jak je to časově náročné, protože čeká v nejbližších dnech narození klučíka a má jistě kupu starostí :-)
nšo-či63
25.08.2008 14:18
Ano přesně něco takového jsem měla na mysli!Zjistila by se oblíbená díla nás fanoušků,oblíbené filmy,postavy,hudba atd.
tonda
23.08.2008 13:06
Ahoj no třeba od kdy čtete Mayovky od 6-7 8-10 10 a více nebo který Film mate nejraději Vinnetou, Old Firehand atd.....:-)

Zatinka
22.08.2008 14:37
Tak proč ne, když si dodáte náměty, co by vás zajímalo, neměl by být problém něco podobného uskutečnit.
nšo-či63
22.08.2008 13:52
Přemýšlela jsem o tom,zda by nebylo fajn,pravidělně tu pořádat ankety týkající se Mayovek apod.,řekněme takové menší průzkumy,kdo co má rád nebo upřednostnuje.
Kdysi něco podobného probíhalo na stránkách,které již nefungují.