Mayovky na Internetu

Místa natáčení

Zakladatel: Jirka

Upřesnění míst

  
Vinnetou
25.01.2009 18:52
Cesta do těchto míst je velice jednoduchá. Jede se po chorvatské dálnici až k výjezdu Maslenica( po dlouhém tunelu skrz Mali Alan.) Zde je možné i ubytování, mohu sdělit i adresu. Odtud je výchozí místo pro cestu na Mali Alan (Nuggett tsil)jede se po silnici k Obrovacu a na křižovatce Obrovac (doprava) a Sveti rok doleva se odbočí doleva a jede se nejdříve asfaltovou silnicí, posléze prašnou cestou až nahoru na Mali alan, kde je zeď se skřínkou a notesem pro zápisy.
Chcete-li na loďku, která Vás poveze po Zrmanje odbočíte na této křižovatce doprava, dojedete do Obrovace a tam se již doptáte. Kancelář je za mostem přes zrmanju vpravo po levé straně. Budete-li chtít jek k pueblu, tam je to pro nezasvěceného trochu obtížnější. Na téže silnici asi 700 m za Jasenicou se odbočí na prašnou cestu doprava a ta Vás dovede až k bývalému pueblu. Chcete-li bližší informace je možné mi napsat.
Zdravím.

Naposledy upraveno: 25.01.2009 19:05, Vinnetou

Jirka
06.01.2009 20:05
Koncem května začátkem června cca na týden bych se rád vypravil na místa: Plitvice, Mali Alan, pueblo Apačů a Zrmanja. Četl jsem příspěvky a prohlédl i obrázky. V Chorvatsku jsem ještě nebyl - lze upřesnit kde leží pueblo; místo kde je možné nastoupit na loďku (Zrmanja) a hroby v Mali-Alanu (základní pohled)- (nebezpečí min ?). Navigaci GPS asi nelze využít ? Nechystáte se také někdo v tomto termínu na tato místa? Neplánuje se setkání v Chorvatsku ? Děkuji za každou informaci.