Mayovky na Internetu

90.výročí narození Lexe Barkera

Zakladatel: nšo-či63

Narozeniny.

  
nšo-či63
27.03.2009 11:45
Kéž by na něho nějaká z našich TV zakoupila práva!
marcibrno
25.03.2009 04:30
Ahojky,
K 90.narozeninam Lexe Barkera byl behem poslednich par let natocen dokument s mnoha jeho spolupracovniky, jeho syny Christopherem a Zanem a take jeho byvalou manzelkou Titou. Tento dokument byl natocen firmou KAMA a je pripraven jako skvela vzpominka na Lexe, ale jak jsem se dozvedela tak momentalne o jeho vysilani nejevy zajem zadna TV stanice. Myslim ze by bylo skvely, kdyby jsme nejak mohli pomoci, treba Nova ci CT by mnela zajem....Co myslite?
nšo-či63
17.01.2009 14:06
Ne tak to není,špatně jsi mě pochopila.Oni objednají knihu v Německu,zaplatí ji v eurech,ale tobě účtují jen cenu v českých korunách,kterou přepočítají z ceny v eurech!Poštovné hradíš pak jen to mezi tebou a jimi podle tíhy zásilky tady u nás v ČR!:-)

Zatinka
17.01.2009 13:17
Pokud to chápu dobře, tak oni určitou knihu z Německa stáhnou k sobě na firmu a pak pošlou mě? Tzn., že platím jakoby dvojí poštovné? Za to z Německa a pak ještě za přeposlání z firmy ke mě?
nšo-či63
17.01.2009 12:45
Pokud vím,tak knihu objednají v Německu a přepočítají ti cenu z eur na koruny,takže jim to zaplatíš v Kč.Pak je cena za poslání stejná jako u normální poštovní zásilky....bud ti ji pošlou na dobírku a zaplatíš až na poště a nebo ti peníze strhnou z účtu.

Zatinka
17.01.2009 11:25
Nšo-či: prosím tě, na kolik korun zhruba vychází poštovné za jednu knihu u proximy? Uvažuju nad objednáním nějaké knihy z Německa, ale mám možnost si to nechat poslat i přes známého. Účtují si v eurech nebo korunách?
nšo-či63
17.01.2009 10:08
1.5.2009 vychází v Německu k nedožitým 90-tinám Lexe reedice jeho nádherné Biografie z roku 2003,kterou opět vydávají autoři Reiner Boller a Christina Böhme a která bude obsahovat nové skutečnosti a fotografie z Lexova života.
Už ted si ji můžete předobjednat bud přímo v Německu na amazon.de nebo u nás v zásilkovém obchodě info@literaproxima.com.
nšo-či63
10.01.2009 01:07
Samozřejmě že můžeš...něco společně určitě vymyslíme.
Jsem ráda,že také existuje někdo,komu na Lexovi záleží a nevnímá ho jenom jako Old Shatterhanda nebo nějakého herce z filmu.
Díky.:-)

miška
09.01.2009 22:18
Souhlasím. Irenu napadlo např Rikatádo, ale můžeme se poohlédnout i po jinýc podnicích. Mohla bych si uložit tvůj mail, že bychom to spolu projednaly přes tvůj mail?
nšo-či63
09.01.2009 19:31
J8 bych asi dala přednost nějaké příjemné hospůdce,kde bychom si nerušeně popovídali a zavzpomínali.Co navrhuješ ty?

miška
08.01.2009 18:55
Já osobně o Lexovi nic moc nemám, i když čekám až mi příjde kniha o něm, ale myslím si, že povídání o něm by bylo pěkné a vzpomínka na něj. A kde bys chtěla tohle setkání uskutečnit?
nšo-či63
08.01.2009 18:08
Jistě že mořské potvory a whiskey bychom asi mít jen tak nemohli,na to bychom asi neměli :-)
Spíše jsem měla na mysli povídání si o jeho životě,kdo se o jeho život opravdu do hloubky zajímá a třeba by každý mohl přinést své materiály,které doma má.?ohli bychom si je pak porovnat atd.
Hlavně bych byla moc štastná,kdyby se to podařilo.Lex by tam byl s námi duchem! To vím naprosto jistě!A já bych byla ráda,že na tu bolest z jeho ztráty nemusím být alespon jednou sama! :-(

miška
08.01.2009 16:22
Je to dobrý nápad. Proč ne? Jen se tě chci zeptat, co si představuješ pod tím, uspořádat večírek v jeho stylu?

Naposledy upraveno: 08.01.2009 16:22, miška

nšo-či63
08.01.2009 15:04
Tak mě napadlo,že v rámci blížících se Lexových nedožitých 90.narozenin bychom mohli uspořádat nějaký večírek v jeho stylu,tedy přesně podle toho,co měl rád.
Proto bych ráda vyzvala všechny příznivce,kteří máte Lexe rádi,ale opravdu jen ty,kterým na něm skutečně záleží,zda by souhlasili.Mohli bychom se případně domluvit na bližších podrobnostech.
Tak se mi ozvěte na můj e-mail:RichterovaMarketa@seznam.cz.
Jistě bude takových srazů po světě probíhat více.
Děkuji a těším se.