Mayovky na Internetu

cesta za štěstím

Zakladatel: zuzanadolezalova

cesta za štěstím

  
Kakho-oto
22.12.2016 10:17
"Telenovelový" je i název série, vždyť úplně stejně se jmenuje několik televizních romantických děl či telenovel (viz čsfd).

Belenor
17.08.2013 13:19
Ano, moderní terminologií bych to popsal asi jako román pro hardcore fanoušky nebo tak nějak. Taková telenovela :-)
warspite
15.08.2013 07:34
Ďakujem za názor, pravdepodobne teda román nekúpim.

honza.
14.08.2013 18:50
Četl jsem ho a podle mě je to to nejslabší, co jsem od Maye četl. Byl to poslední obří kolportážní román pro Münchmeyera, May byl vyčerpaný - psal takhle jeden-dva sešity týdně po dobu pěti let - a na Cestě ke štěstí je tohle vyčerpání znát. Ale nemůžu tvrdit, že tam nejsou čtivá místa (o stříbrném sedlákovi, Samuelovi atd).
warspite
14.08.2013 14:44
Mám možnosť uvedený román kúpiť,a je to dosť veľká investícia, chcem sa preto opýtať na Vaše názory ako sa Vám tento román páčil.
zuzanadolezalova
05.02.2009 15:59
Dobrý den,
moc krát děkuji!!!Pokud by to šlo, tak by jsem měla opravdu radost!Můj e-mail je ZuzanaDolezalova@email.cz. Nechcete taky nějakou knížku nafotit a poslat? Pokud by jsem ji měla, taky to ráda udělám. S pozdravem Zuzana Doležalová

Zatinka
02.02.2009 08:52
Knihu mám také, já vám to naskenuji a pošlu.
zuzanadolezalova
02.02.2009 07:51
moc děkuji!chtěla jsem se zeptat, mohla by jste/mohl by jste mi ty záložky z knížky nafotit digitálním fotoaparátem a poslat e-mailem jako fotky? kdyby to šlo...prosím, prosím!opravdu to nejde nikde sehnat.

Belenor
01.02.2009 17:43
Zhruba: Ludwig Held pomůže sedláku Kerrymu. Ludwig II. finančně pomůže Ludwigově matce. Král chce financovat výstavbu kostela, jehož autorem je Rudolf Sandau, který u Mildy von Alberg má provádět rekonstrukce. Dozvídá se od uprchlého trestance Sandauovu minulost. Dále je král zachráněn Ludwigem Heldem před pašeráky. Pak nějaké části týkající se učitele Waltera aj. Je toho poměrně dost a nechce se mi přepisovat celé záložky :-)

Sehnat bude asi problém, v současnosti asi jedině přes antikvariáty a to asi jen náhodou, obávám se.
zuzanadolezalova
30.01.2009 10:29
prosím vechny o pomoc, nikde nemůžu sehnat 8. díl knihy cesta za štěstím, nevíte alespoň někdo o čem tá kniha je? moc děkuji. zuzana