Mayovky na Internetu

Návrat

Zakladatel: raglof

nakladatelství Návrat.

  
kodado
19.08.2016 17:34
koupil bych Kristus nebo Mohamed a Ve stínu palem; ev. V dračí propasti - ale tu bych musel mít v ruce, ne jak to nyní dělávají antikváři, aspon ty v praze. díky a zdravím

Naposledy upraveno: 19.08.2016 17:36, kodado

migro
15.09.2014 17:42
Presne to je ono. Túto sériu kníh som zháňal po častiach a konečne ju mám celú akurát mi chýba obálka z prvej časti. T v knihovnici to nevyzerá dobre tak si obálku chcem urobiť sám. Ale obrázky čo sú na internete sú v malom rozlíšeni a keď to roztiahnem tak je to veľmi nekvalitné.

Belenor
15.09.2014 16:01
To jako tohle? Odkaz
migro
13.09.2014 15:25
Ahojte všetci ochotný pomôcť.
Súrne potrebujem keby mi niekto preskenoval z knihy Na věčnosti I od Návratu prednú časť obálky kde je obrázok. Moc Vás o to prosim som ochotný aj zaplatiť. Už teraz ďakujem za ochotu.
migro@atlas.sk

Belenor
13.06.2014 07:19
Tak tady je odpověď jednoduchá - Souborné vydání (tj. velký formát v přebalech) v případě Ztraceného syna nebrat, a to z toho důvodu, že to nevyšlo komplet a nejspíš ani nikdy nevyjde. Text je v obou vydáních stejný.
Akorát teda sehnat "malou řadu" asi nebude lehké - já teda se tomu nijak aktivně nevěnuji, ale komplet se mi to ještě sehnat nepodařilo.
migro
12.06.2014 17:56
Ahojte vsetci znalci mayoviek,
nechcem zakladať novú tému tak sa pýtam tu lebo sa to týka Návratu. Mám záujem o knihy Stracený syn a Návrat ich vydal dva krát chcel by som vedieť ktorá verzia je lepšia a hlavne čo sa týka originál textov. Dobrodružství z celého světa alebo Souborné vydání románů Karla Maye? Už ste mi pár krát pomohli v rozhodovani tak Vám ďakujem za dobre rady.
kodado
18.12.2011 22:50
dodatečně se přidávám k "návratovcům"! Myslím tím, vydaat alespoň tu malou řadu - osobně mi chybí tak 5, 6 knížek (z exotické řady, humoresky a podobné nesbírám), nepočítám-li věci typu Lesní Růženka apod.
mimochodem, zajímalo-by mne, zda někdy vyjdou v Návratu všechny povídky, jak bylo řečeno jinde (tuším na stejném webu ...)
zdraví kodado
Marťa (Nšo-či)
03.08.2009 20:36
Ano, ten starší návrat je dobrej. Ilustrace Buriana jsou krásné.

Belenor
15.06.2009 08:47
No, je fakt, že některé kusy mi chybí :-) Ale mám podezření, že prodejnost je tak malá, že to Návrat znova neudělá :-)
raglof
13.06.2009 21:33
Chtěli byste, aby Návrat znovu vydal Mayovky, které vydal v 90. letech? (myslím souborné vydání)