Mayovky na Internetu

O autogramech

Zakladatel: pepacd

Autogramy herců z filmových mayovek

 > | >>
petra
21.01.2018 09:41
Ahojte neviete náhodou kde môžem získať autogram Maria Adorfa ?

Lebo mám krásne foto a neviem kde ich mám poslať na podpis....

Alebo poznáte nejaký iný spôsob ako si nechať podpísať fotky ?

Ďakujem
petra
21.12.2016 16:40
Ahojte,prepáčte že znova ja....Ale potrebujem súrne ziztiť akú adresu má Djordje Nenadovič ....Hral v 3 dieloch Orientu Machradza s Mosulu...dalujem Petra
petra
19.12.2016 15:58
Ahoj Pauli,poslala som...dakujem
S pozdravom Petra

pavlina
18.12.2016 18:08
Ahoj Petro, napiš mi na mail něco ti pošlu
Pavlína

Naposledy upraveno: 18.12.2016 18:27, pavlina

petra
18.12.2016 17:18
Dobrý deň,chcela by som sa opýtať aká je aktuálna adresa Gojka Mitiča na interne bolo že agentura sa zrušila dakujem
hanka.hradkova
11.03.2014 13:22
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde by se dala sehnat nějaká fotografie herců Mayovek, at už s podpisem nebo bez něj. Jednalo by se hlavně o Demetera Bitence(Dik Stone) a Huseina Čokice(Will Parker). Nebo nějaký kontakt na ně.

Naposledy upraveno: 11.03.2014 13:52, hanka.hradkova


Zatinka
02.10.2013 13:41
Stáří fotky o ničem nevypovídá, taky můžu vytáhnout nějakou starou fotku a podepsat ji... Důležité je koukat i na to, čím je obrázek podepsaný, např. mnohé fixy stářím blednou nebo žloutnou. Pokud je to repro, tak se fix při natáčení fotky na denním světle neleskne a nelze vidět "tahy", podpis je jakoby spojený s tou fotkou, nemá výstupky.

Kdyžtak mi pošlete na mail kvalitní sken, zkusím se podívat. A případně i odkaz na tu aukci.

Ještě doplním: na Ebay se často prodávají repro fotky, takové ale musí být jasně označené, že jde o repro a stojí kolem 2 EUR. Za tuhle cenu těžko seženete pravý autogram LB, ty se prodávají okolo 40 EUR. Samozřejmě kromě repro fotek je tam taky spousta zdařilých padělků.

U těchto dávno mrtvých herců asi nikdy nebudete mít 100% jistotu, že máte pravý autogram, pokud jste tedy nebyl na premiéře filmu a herec se vám nepodepsal před vašimi zraky. Vždy je tu malé riziko, že autogramkarty, které byly v 60. letech lífrovány jako na běžícím páse, podepsal třeba někdo z agentury nebo managementu. Při tom množství žádostí od fanoušků se tomu nelze divit.

Naposledy upraveno: 02.10.2013 13:48, Zatinka


martinus281
02.10.2013 12:07
Dobrý den,přišel mi autogram Lex Barkera,je vidět na fotce,že je opravdu stará,ze 60 let,měl by to být originál,pán co to prodal má 100% hodnocení kladných na ebay de,ale na ebay jsou takové stejné fotky s podpisem v nabídce a u některých je,že to je repro fotka,nevíte někdo jak si nechat ověřit pravost podpisu?Děkuji Martin

Zatinka
27.05.2013 18:24
Když není fotka, těžko soudit :-) Cokoliv, co jde do agentury, nese riziko falsu. Drobné rozdíly ale být mohou, já se taky podepisuji asi 3 způsoby, záleží, zda spěchala apod. Kdyžtak pošli fotku na můj e-mail.
janča
27.05.2013 17:20
20.5.mně přišel autogram od Machy Meril.Je možné, že by posílala nepravé podpisy?Když jsem to srovnávala tak je to úplně jiný podpis,jiné začáteční písmeno,tři podpisy byly rozdílné.Co si o tom myslíte vy?????

ribanna
19.05.2013 14:22
konečně mi v pátek přišel autogram o Gojka Mitiče

Zatinka
06.01.2013 21:56
Do agentury jsem nikdy nepsala, z Mnichova odpovědi chodí. Tedy ne vždy, Wolter na to odepisování není zrovna moc spolehlivý, ale adresa je stále platná. Určitě je lepší psát na soukromé adresy, než do agentur, kde jednak nemusí dopis předat, druhak je zvýšené riziko falsu např. sekretářkou, managementem apod. (viz. Agentura Lenz a její falšování podpisu Maria Adorfa).
janča
06.01.2013 20:56
Mohla bych se zeptat, na kterou adresu psát Ralfu Woltrovi, jestli na adresu do Mnichova nebo na agenturu do Berlína???
Děkuju moc
bílý bratr
11.12.2012 09:40
Tak se mě FAKT podařilo získat odpovědku, jdu tedy zkusit své štěstí! Nechť při mě stojí Manitou :-D !

Zatinka
28.11.2012 19:39
Netuším, normálně je používám. Otázka je, jestli vůbec vědí, co po nich chceš, na mě vždycky paní vybalí deset různých formulářů, známek a já nevím čeho, než se mi podaří vysvětlit, co po ní vůbec chci.

Jinak zrušené podle mě být nemohou, protože žádný jiný adekvátní náhradní dokument není. Max. mohla vypršet platnost, ale co vím, tak ty stávající mají platnost do konce roku 2013.

Co jsem akorát našla na oficiálních stránkách, tak u nás v ČR má být v prodeji od roku 2013 odpovědka s novým designem. Takže max. se ukončil prodej těch starých, ale budou nové.

http://www.upu.int/en/activities/international-reply-coupons/about-irc.html

Naposledy upraveno: 28.11.2012 19:54, Zatinka

bílý bratr
28.11.2012 19:16
Tak nevím ... dneska mě Pošta řekla, že odpovědky už neplatí, že byly zrušené... víte někdo něco víc ?

Naposledy upraveno: 28.11.2012 19:17, bílý bratr


pavlina
01.10.2012 21:04
Minulí týden mi přišli podepsané fotky od Marie Versini. A teď čekám podepsané fotky od Gotze George.

Zatinka
01.10.2012 19:53
S Terencem přeji hodně úspěchů, já čekám 5 let, celkem jsem poslala šest dopisů a na žádný jsem nedostala odpověď :-)

ribanna
01.10.2012 19:50
Po mesici cekani mi prisla podepsana fotka od pierra brice ted jeste gojko mitic a terence hill doufam ze prijdou brzy

Zatinka
01.04.2012 20:40
Ralf Wolter odepisoval vždy nepředvídaně, jednou ano, třikrát ne... V posledním roce spíše zřídka. Herbert Lom vzhledem ke svému věku také již zřídka a pokud přesto odepíše, trvá to 4 měsíce i více. Daliah Lavi jezdí do Německa méně než kdysi, takže také dlouho trvá, než si vyzvedne poštu z agentury.

Jinak - 1,5 měsíce čekání není ve světě autogramů žádná hrůza. Kdybys dostala takhle brzy odpověď, můžeš si spíše tleskat. Průměrná doba je někde mezi 3-6 měsíci, často i rok...
 > | >>