Mayovky na Internetu

karelmay.wz.cz

Zakladatel: deerslayer

  

honza.
20.03.2010 18:35
Hm, asi jsem četl rychleji než je zdrávo. Je pravda, že se to tam málo hýbe, ale čas od času se tam slůvko "nové" mihne. Ten web je moc dobrý, Sběratel zde odvedl ohromný kus práce a vytvořil - v rámci možností - téměř dokonalý přehled, skoro se mi chce říci katalog, předválečných vydání.

Zatinka
20.03.2010 16:53
Já bych řekla, Honzo, že deerslayer se ptal na stav webu Sběratele, kterého známe z diskuze na Okounovi. Alespoň teda moje chvála směřovala na jeho web karelmay.wz.cz, ne na náš :-)

Jinak já osobně se neodvažuji vést teorie o tom, proč Sběratel web neaktualizuje, to je otázka opravdu spíše pro něj a možná do soukromé pošty. Také netuším, zda Sběratel má nebo nemá zájem přispívat do naší diskuze. Myslím si, že tu a tam do naší diskuze nakoukne, ale nemá potřebu se k tématům vyjadřovat - ostatně tak to dělá většina našich návštěvníků. A já to respektuji.

honza.
20.03.2010 15:03
Myslím, že to tak není - průběžně sem přicházejí nové a nové věci, doplňují se stávající, třeba životopisy herců. Stránky jsou nabité informacemi, takový rozsah jsem neviděl u žádných jiných. A i když sem nějaký čas nepřistane nic nového, neznamená to, že "ležíme". Každý příspěvek vyžaduje přípravu, abychom nezveřejnili mylný údaj nebo rovnou nesmysl. A to nemluvím o tom, že nejvíc nápadů a veškeré práce s elektronickou podobou jsou na Zatince. Bez ní by tyhle stránky nebyly zdaleka takové, jaké jsou. Pro brzkou budoucnost mohu za sebe slíbit například anketu známých osobností kultury a sportu a jejich názory na mayovky a na význam jejich četby.

Naposledy upraveno: 20.03.2010 15:06, honza.


deerslayer
19.03.2010 19:12
Tvorca toho webu sem nemá záujem prispievať ?

Zatinka
19.03.2010 18:44
To je otázka spíše pro tvůrce zmíněného webu, kterým Honza opravdu není. Jinak já osobně si myslím, že ten web je natolik kvalitní a kompletní, že tam už ani aktualizace nejsou potřeba. Na nové vazby a obálky z předválečného období nenarazí člověk každý den.

deerslayer
19.03.2010 18:10
Ja som sa to už niekde pýtal buď verejne alebo priamo Honzu Kotena (ak si teda môžem dovoliť familiárne oslovenie Honza) na stránku www.karelmay.wz.cz. Myslel som si, že jej autorom je, vzhľadom k jeho obrovským vedomostiam, práve Honza, ale tento predpoklad mi bol vyvrátený. Nemáte info, prečo tento web nie je dosť dlho aktualizovaný ?