Mayovky na Internetu

Kde se natáčel Vinnetou

Zakladatel: janek

Lokace Chorvatsko - Canyon Zrmanja, Plitvická jezera, Krka, Velika Paklenica, Velebit Tulove Grede Mali Alan a jinde. Škoda, že tyto stránky jsem našel až po návratu z cesty.

„Nikdy mě nepotěší to
co jsem mohl prožít s blízkými.“


Doufám, že tento odkaz si najde mé blízké, které by potěšil.

„Co vidí mé oko si uloží má hlava,
co vidí má hlava si uloží můj fotoaparát,
co z toho vidíte Vy a co uložíte si do své hlavy
je mojí odměnou.“


„Investujte do vzpomínek,
paměť nemá inflaci.“


Janek (Zdeněk Janeček)

http://visio.rajce.idnes.cz/Kde_se_natacel_Vinnetou/

  

pavlina
22.11.2010 15:40
Ty fotky jsou mé osobní.Nafotila jsem je letos při akci Po stopách Vinnetoua Old Shatterhanda. Pavlína

Naposledy upraveno: 22.11.2010 15:41, pavlina

janek
22.11.2010 01:43
Děkuji Pavlíno za nabídku zaslání fotek na mail, ale stačil by jen odkaz jestli jsou někde na síti, aby se potěšili i jiní. Mayovky jsem četl ve školním věku a filmy viděl naposledy v televizní repríze před mnoha lety. Z nostalgie jsem si sice zakoupil většinu DVD vydaných v zde nejmenovaném firmě, aby to nebylo reklamou, ale nic z toho jsem ještě neviděl a už je mají ve vánočním katalogu s velkou slevou. K té cestě jsem se taky dostal náhodou. Naposledy jsem touto oblastí projížděl v době vojenského konfliktu. Chorvatsko je nádherná země, ale na můj vkus extrémně přetížená turisty. Pak mi připadá zcela nesvobodná v tom, že se nikde nesmí volně tábořit. Určitě je to dobré pro udržení turistů pod kontrolou a výhodné i ekonomicky, ale odjíždět z nejkrásnějších míst v Evropě do hotelu nebo kempu opravdu nemusím. Navíc pohybovat se na místech, kde můžou být ještě miny mě stačilo už v Kambodži. Cením si vašeho nadšení, ale asi nejsem ten pravý pro vaši diskuzi, tak ji spíš zpovzdálí budu sledovat.

Howgh „Umět mluvit je i umět mlčet.“
Janek (Zdeněk Janeček)

pavlina
17.11.2010 17:21
Pro pana Zdeňka Janečka. Mám pár pěkných fotek z Trogitu.Jestli máte zájem tak mi dejte vědět mohu Vám je poslat na váš I Miel. Pavlína

Zatinka
08.11.2010 20:49
Zdeňku, děkujeme za registraci a zapojení do diskuze.