Mayovky na Internetu

Nový kreslený seriál Old Firehand

Zakladatel: Zatinka

  
vojtechadamcik
03.07.2012 20:15
Chci se jen zeptat, nezvažuje náhodou pan Říha dotisk? I mezi mladými jako jsem já (15 let) je zájem o Mayovky :) A zvláště pak v této krásné podobě.

Díky...

Zatinka
08.02.2012 19:35
Sešitky jsou u pana Říhy již vyprodané, ale několik výtisků má ještě k dispozici pan Aleš Durčák z Muzea Zdeňka Buriana ve Štramberku. Pár kusů přiveze s sebou na setkání ve Velkém Meziříčí.

Jinak p. Říha mě poprosil o zveřejnění následujícího textu:

Před mnoha a mnoha lety se na stránkách časopisu Zápisník objevil kreslený seriál Vinnetou. Dnes děkuji všem fandům Karla Maye, kteří si objednali seriál Old Firehand a jsem potěšen, že se nám tak podařilo naše hrdiny navrátit mezi čtenáře v podobném zpracování, v jakém se s námi tenkrát rozloučili. Snad se spolu takto zase někdy setkáme.
Láďa Ř.

DarkTower
31.01.2012 08:05
Oplatí sa. Po rôznych peripetiách sme vyriešili aj zaslanie na Slovensko a Firehand už je v zbierke :) Snáď časom pribudnú aj ďalšie komiksové mayovky v podaní pana Říhu.

Zatinka
22.12.2011 17:41
Liberecký kreslíř Ing. Ladislav Říha vytvořil a vlastním nákladem vydal zhruba sto kusů 51. stránkového kresleného seriálu Old Firehand, který je zpracován podobně jako svého času Vinnetou v časopise Zápisník. Sešit vychází ke 100. výročí úmrtí Karla Maye.

Pokud máte zájem, můžete si výtisk objednat přímo u pana Říhy na e-mailové adrese ladik.riha@seznam.cz

Cena jednoho výtisku je 150 Kč (odráží pouze náklady na tisk), poštovné a balné za doporučenou zásilku 50 Kč.





Naposledy upraveno: 12.01.2012 19:45, Zatinka