Mayovky na Internetu

BOSKOVICE 2018

Zakladatel: Robino

Kdy: 15. 9. 2018 od 12.00

Kde: http://www.westernove-mestecko.cz/ - Saloon Four Roses (pozn.: budete si muset zaplatit vstup do areálu)

Nejspíš bez ofiko programu, jen takový sjezd na pokec, příp. výměnu sběratelských materiálů, příp. překvapení, co si kdo připraví :-)

Každopádně Honza Koten zřejmě promítne nějaké své materiály.

<< | <> | >>

Zatinka
24.09.2018 18:06
Ano, je u mě, vydržte, prosím. Do konce týdne ji nahodím. Fotek mám ale poskrovnu, jen od Pavly.

Apanači
19.09.2018 11:11
My sme na našej špacírke k boskovickému nádraží mali ešte jeden bonus: vypočuť si od Sapfo syntézu novopreloženého článku o tom, ktorí supi hodovali na mŕtvole KM – metaforicky samozrejme. Máme sa na čo tešiť, keď sa tu objaví celý text!

A niektorí sa pýtate, ako sa darí s reportážou. Už by mala byť u Zatinky. Ak by náhodou nebola publikovateľná – lebo som ju písala tým „mojím“ štýlom, aby to malo šťavu – tak ju pošlem na osobné e-maily. :-)

Robino
17.09.2018 13:26
Čaues. Tiež sa chcem touto cestou poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili okrúhleho výročia. Len škoda, že iba krátky čas a bolo nás veľmi málo.
Odchádzal som posledný o 18.00h. (skoro ako pred desiatimi rokmi). Som si robil ešte pár záberov. Potom som hodil bicykel na nosič a popohnal kone (motorové) na východ k môjmu kmenu. Rodná hruda pod Tatrami.
Sapfo
17.09.2018 10:03
ahoj, děkuju všem za krásné odpoledne. Moc ráda jsem vás poznala. Stejně tak jsem moc ráda, že jsem mohla cestovat s tak skvělým doprovodem. Dalším setkáním zdar!!!!

pavlina
16.09.2018 13:25
Ahoj kamarádi, bylo to moc príma. Moc se mi líbili Vaše reportáže po filmových stopách máte to velmi zajimavě uděláné a také dokument o Lexovi Barkerovi. Jsem ráda že jsem Vás některé osobě poznala a doufám že se zas někdy setkáme. Do svého wigvamu jsem přijela v pořádku. Všem přejí krásné indiánské léto.

Zatinka
16.09.2018 13:24
Také jsme v pořádku dojeli :-) Kdo má fotky, ať pošle ke mně na mejl, zpracuju, nahraju na web ;-) Díky všem za hezké odpoledne.

Apanači
16.09.2018 12:09
V BA všetko OK. Začala som písať reportážku.

Belenor
15.09.2018 21:29
Díky všem, co přijeli, a doufám, že jste zas dorazili v pořádku do svých stanů! :-)

Robino
14.09.2018 21:03
Samozrejme že prídem aj ja :-) Asi cca okolo obeda (musím si ešte cestou zameniť vašu menu)
Prídem na oceľovom koni (skoro ako pred desiatimi rokmi), ale tento raz ekologický :-)

Apanači
14.09.2018 10:03
Touto cestou by som chcela "prihlásiť" a predstaviť aJ moju kamarátku Mariku, ktorá sa dala som mnou na toto cestovateľské dobrodružstvo.
Je samozrejme silne KM-pozitívna. :-)
Sapfo
13.09.2018 06:40
já dojedu

Zatinka
12.09.2018 22:17
Máme v plánu celá rodina.

pavlina
12.09.2018 16:02
Už se moc těším. Až se zas uvidíme.
Jarek
12.09.2018 15:02
Ano, chtěl bych přijet, těším se na promítání. Jen se dívám, že nikdo zase nepíše...

Belenor
08.09.2018 13:44
Bych se chtěl zeptat, kdo tedy přijede a jestli chce někdo přispět k programu-neprogramu :-) Zřejmě bude k dispozici plátno, takže možná Honza něco promítne + tedy můžu přečíst úryvek překladu Leilet, pokud bude zájem.

Belenor
03.09.2018 09:01
Pavlínko, já se tam pokusím být nejpozději ve 12.00

pavlina
28.08.2018 18:14
Na kolik hodin planujete sraz.

Apanači
04.07.2018 20:40
Pozerala som, že dostavníky alebo ohnivé tátoše seňora Juana Fernandesa DeRegiojeta z BA do Brna chodia cca každú hodinu, som si istá, že sa cestovanie bude dať flexibilne prispôsobiť tak, aby dobre bolo!

Belenor
04.07.2018 16:53
Ty jo, tak tos mě dostala, Sapfo. Prázdninový úkol - no nic mě nenapadá :-) Ale určitě se dostav! :-) Konkrétní čas ještě nevím, ale počítám, že budu rád, když dorazím do 12.00, tak to naplánovat zatím takto? Ještě taky nevím, jak Apanači pojede vlak, pokud ji mám v Brně vyzvednout :-)

Apanači, děkuji za povzbuzení, doufám, že zvládnu přeložit nějaký reprezentativní kus - celé bych to stejně nečetl, tak čtvrt hodiny nějakou kondenzovanou verzi, aby to bylo posluchačsky zajímavé - ještě uvidím, jak překlad půjde.

Apanači
03.07.2018 11:09
To je super! V mene 2ks potenciálnych účastníčok veľká vďaka za zabookovanie saloonu! S počtom to vidím optimisticky!
A s tým čítaním to bol tiež dobrý reklamný ťah! :-) Držím palce pri prekladaní.
Aj Belenorovi aj Sapfo!
Budúci týždeň sa po 100 rokoch aj ja chystám k písaniu – a tým by som vám obom chcela vyjadriť solidaritu: že namiesto „rudé záře táborového ohně“ budete tráviť čas pri fascinujúcom modrom svetle monitora... Na preklady sa už teraz teším!
<< | <> | >>