Mayovky na Internetu

BOSKOVICE 2018

Zakladatel: Robino

Kdy: 15. 9. 2018 od 12.00

Kde: http://www.westernove-mestecko.cz/ - Saloon Four Roses (pozn.: budete si muset zaplatit vstup do areálu)

Nejspíš bez ofiko programu, jen takový sjezd na pokec, příp. výměnu sběratelských materiálů, příp. překvapení, co si kdo připraví :-)

Každopádně Honza Koten zřejmě promítne nějaké své materiály.

<< | < 
Sapfo
03.07.2018 09:54
Ahoj, já bych se klidně dostavila, jestli nevadí. Stydím se to prozradit, ale Boskovice mám od bydliště "za bukem". V kolik hodin? Belenor má dobrý nápad s tím překladem a prezentací. Dejte mi taky nějaký domácí prázdninový překladatelský úkol, třeba článek, přednášku....

Belenor
30.06.2018 11:49
Tak v Boskovicích s námi počítají 15.9. v saloonu Four Roses, tak doufám, že tam nebudu sám :-)

Sice jsem říkal, že žádný program, ale tak mě napadlo, jestli by třeba byl zájem o čtení úryvku novely Leilet, kterážto česky dosud nevyšla? Že bych to začal překládat...

Naposledy upraveno: 30.06.2018 11:51, Belenor


Belenor
15.05.2018 08:47
Honzo, v poho, když Ti to vyjde, tak supr :-) K promítání potřebuješ nějakou techniku? A to bychom asi museli teda s městečkem domluvit místo, které bychom zas mohli obsadit...

Každopádně tedy asi toho 15. 9., jak to tak vypadá :-) Tak teď to ještě vysvětlit paní mého stanu :-)

honza.
08.05.2018 14:14
Můžu pouze 15. 9. Rád přijedu. Vím, že by tahle iniciativa měla vlastně vyjít ode mne, ale jsem v posledních letech tak vytížený - hlavně v práci a kolem domu - že už to fakt nejde. Pokud by se toho ujal Robino, budu jen rád. Nějaké filmy přivézt mohu, něco nového se zase "urodilo". Těším se na vás!
Sapfo
07.05.2018 16:29
Taky bych vás rád jednou viděla a přemýšlím, zda bych se taky neměla rozjet do Boskovic. Termín spíš ten druhý, ale snad bych mohla oba dva.
Jarek
07.05.2018 15:37
Jen k programu, kdyby šlo promítnout nějaké neznámé záběry z natáčení atd., Honza toho má dost, bylo by to fajn. Těším se na setkání !

Zatinka
07.05.2018 11:01
Mně by více vyhovovalo toho 15. září, ale museli bychom odjet domů nejpozději v 17 hodin (3 hod cesta).

Omlouvám se za svoji neaktivitu v posledních letech, ale měla jsem velmi náročné životní období, kdy nebyl čas ani nálada na tvorbu webu a teď už jsem nějak vypadla z rytmu :-) Třeba mě to časem zase chytne :-)

Nicméně na setkání bych ráda přijela, byl by to s dětmi hezký víkend.

Apanači
06.05.2018 19:23
Tak to sú dobré správy, že Brno je na trati! :-)

Vysvetlenie k programu: presne ten program – „neprogram“ sa mi páči.
A aj tá low-cost verzia po 16:00 má svoje čaro.

Belenor
05.05.2018 14:04
Přes Brno 100% pojedu.

cituji "presne s tým programom, ako ste opisovali" - myslím, že žádný spešl program zatím není? :-) Nebo jsem jen nepochopil poznámku :-) A na obyčejný pokec asi 2 hodiny stačí? No jsem zvědav, jestli se sejdeme. Zatím, nevím, zda 8.9. nebo 15.9. :-) Zatinka mi říkala, že s rodinou mohou jen jeden z těchto víkendů, ale zatím nevím který.

Apanači
05.05.2018 11:33
Takže, priatelia, už som v hre aj ja! Vážne zvažujem svoju účasť na setkání.

NAJ-problém zatiaľ vidím v doprave. Ale možno keby dáky slovenský fanúšik mal cestu autom cez BA – náklady si rozpočítame... (Alebo sa k niekomu do auta pridať z Brna...) A potom ešte namotať dákeho mayofilného kamoša/kamošku, aby som nešla sama.
Na web stránke westernového mestečka sa píše, že po 16:00 je vstup zdarma – keby nám tie 2 hoďky do 18:00 stačili, je to tiež zaujímavá info.
Termín – jasné, že to je vrtkavé pre človeka so záväzkami :-) ale predbežne 8./15. 9. vyzerá fajn.

Dnes som si našla na dverách zvonka na kľučke zavesenú igelitku a v nej – jelenicové strapcové šaty s korálkami. :-O
Tajného dobrodincu chcem stoj čo stoj vypátrať! Aj o takýchto úžasných prekvapeniach je život, šaty mi sadli!
Hlavné je to, že to pre mňa je výzva a znamenie niečo s tým urobiť – veľmi rada by som sa na stretnutie dostavila – presne s tým programom, ako ste opisovali. (Viem, že kostým nie je nutný, ale mňa to proste naštartovalo)

Robino
01.05.2018 12:52
Blbo som si prečítal a pochopil ....... Sorry 😞
Ja som predbežne za hociktorý termín...... (mimo prvého júlového týždňa a 4-5.8 to je derniéra Winnetoua v Strážoviciach)
Hlavne aby sme sa stretli a trochu pokecali.

Belenor
30.04.2018 11:37
Počkej, který termín? Zatím jsme přece konkrétní nevybrali? :-)

Robino
30.04.2018 08:54
Ja som za. Termín akceptujem. Doteraz som sa snažil nevynechať ani jedno stretnutie (i keď toho času ako všetci ostatní navyše nemám).
Takže keď mi do toho nič vážne nepríde, som tam ako na koni 🏇😀

Belenor
26.04.2018 19:44
Tak jako můžeme se tam setkat. V září mají o víkendech otevřeno, pokud nekecá jejich facebookový profil. Akorát bychom museli asi zaplatit vstupné do areálu, i když se tam budeme jen vykecávat :-) A teda osobně bych žádný program nechystal, na to nemám :-) Jen bych maximálně přivezl knižní přebytky.

Zatím mám v září volné soboty 8., 15., 22., domnívám se, ale může se to ještě změnit, protože máme v září nějaké rodinné oslavy zatím bez určení času :-D

Btw. zářijový Intertrans jede 18. 9.–23. 9., takže tím by potenciálně padlo toho 22.9.

Naposledy upraveno: 26.04.2018 19:46, Belenor


pavlina
20.04.2018 18:32
To by bylo fajn, hlavě napsat datum setkání. Popovídat si s přáteli této krevní skupiny dát si k tomu třeba pivo. A zazpomínat na naše filmové hrdiny.

Belenor
20.04.2018 14:58
No tak sjet se tam můžeme, wo tom žádná. Ale nevím, kdo by přijel na otočku jen tak si pokecat, i když teda pár osob bych určitě rád viděl (ale ty by stejně určitě nepřijely :-)

Robino
15.04.2018 21:00
Presne si to vystihol Belenor. Len tak sa stretnúť, porozprávať. Prípadne na notebook - u si niečo prehrať, nové miesta príp. nejaké scénky atď.
Žiadne veľké oficiality.

Belenor
13.04.2018 11:02
Myslíš ve smyslu říct den a v ten den se tam prostě sjet? Bez programu, jen tak na pokec? Příp. vyměnit sbírkové přebytky a tak? :-)

Robino
11.04.2018 23:09
Pozdravujem všetkých návštevníkov stránok.
Opäť sa blíži máj a tento rok to bude už desať rokov od prvého oficiálneho stretnutia v Boskoviciach, ktoré bolo v septembri 2008. Čas plynie ako voda vo Vltave, Váhu, Zrmanje. . . . . . . Bol by som za stretnutie, také obyčajné, aby sme sa opäť stretli a porozprávali.
S pozdravom ostrý obraz a čistý zvuk 🎥 Robino.
<< | <