Mayovky na Internetu

Vinnetou

Zakladatel: Zatinka

<< | <> | >>
jana
05.01.2007 12:46
Podařilo se mi přečíst knížku.Je tam sice pár zanedbatelných pravopisných chyb,ale jinak super.Mají u mě 1.Nedočkavě budu vyhlížet 2.díl.

honza.
06.12.2006 14:26
S mescalerem lze jen souhlasit, ale je to jen jedna strana mince (nehodnotím-li ony "herecké" ilustrace, zde jsi zapomněl ještě na S. Conneryho). Tou druhou jsou možnosti nakladatelství. Mám zato - opakuji - že volbou perovek udělalo nakladatelství TaM to nejlepší, co mohlo udělat; a zároveň taky maximum možného. Kvaše, z nichž by se daly udělat kvalitní reprodukce, jsou bohužel nedostupné.
jana
06.12.2006 10:06
Smysl to bude mít v tom případě,pokud to máš jako sbírku.Pokud ne ,můžeš ty série popustit.Já si chci doplnit Vinnetou r.g. od Návrata ze série ze 7 dílů a marně sháním 2,3,5,6.Omylem jsem koupila 2,která je ze série předchozí a tak se ji snažím zbavit.Teď tato nová knížka se mi osobně moc líbí.Má 470 stran a je plná obrázků.Sice je nemá tak pěkné barevné jak od Návrata,který jich pár dal do knížek,ale tam jde hlavně o ten děj.Osobně doporučuji.

Belenor
06.12.2006 08:56
No, stále váhám, zda si to koupit, protože už mám asi pět různých vydání. Sice to mám od ženy dovolené, ale nějak nevím, zda to má smysl.
jana
05.12.2006 20:40
Plně souhlasím s Honzou.
Já jsem si ji vyzvedla na poště.Také jsem obdržela 3 pohlednice.Podle přiložených informací další díl výjde na jaře a 3 na konci roku 2007.Máme se na co těšit.

honza.
05.12.2006 16:05
Tak vám povím, včera jsem ji koupil a je nádherná. Že tam nejsou původní kvaše? Vůbec mi to nevadí, protože jsem "vyrůstal" na vydání s pérovkami. Vím, že starší generaci, pamatující předválečná vydání, budou kvaše chybět. Úprava té knihy se mi moc líbí - je hodna Karla Maye i jmen Toužimský a Moravec. Takže díky, díky, díky, pánové Moravcovi!!!
jana
01.12.2006 14:03
Díky za radu.Okamžitě to píšu.Doufám,že ostatní dopadnou lépe než já.Moc jim to přeji.

Zatinka
01.12.2006 14:01
Jak chceš, oni tam jsou hrozně šikovní a rychlí, cenově tě to vyjde úplně nastejno, stejně jako pošta. Pošlou ti to na dobírku, mě pokaždé i k obyčejnému dopisu přibalili i nějaký obrázek. Asi to zkus rovnou tam, bude to jistější a možná i rychlejší.
jana
01.12.2006 13:44
Co mi navrhuješ,počkat,jak dopadneš tam nebo mám rovnou napsat jim?

Zatinka
01.12.2006 13:25
Adresa je Nakladatelství Toužimský & Moravec, Pod Lázní 12, 140 00 Praha 4.
jana
01.12.2006 12:55
Zatince-Kdyby nebyla,jsou tam ty prodavačky ochotné,že by ji objednaly?Kdyby ne, nemáš nějaký kontakt na to vydavatelství přímo,že bych si to objednala u nich?

Honza-to by taky musely být ty prodavačky ochotné to objednat.Takové neurčité odpovědi bez zájmu.Přitom jsem řekla,kdo to vydal,...Kdyby chtěly,tak mi to rezervují nebo něco podobného.Já vím,že nechci 100 kusů,ale 1 knížku a tak asi jako zákazník nejsem pro ně zajímavá.

Naposledy upraveno: 01.12.2006 12:59, jana


honza.
01.12.2006 12:53
Nic si z toho nedělej, Jano, ona ta distribuce není tak, jak bychom si přáli, prodej v jeden den a jednu hodinu se dělá v takových případech, jako byl např. Harry Potter, kdy je kniha toužebně očekávána masově - no, a my masa nejsme, co si budeme povídat. Takže ono to dorazí, ale třeba až za pár dní. Kámoš z České Lípy měl kolikrát knihu od Návratu (Brno) o týden dřív než já ve Velkém Meziříčí - 45 km od Brna.

Zatinka
01.12.2006 12:47
Snad jo, nevím, na regále měli jen jednu, kterou jsem koupila, ale možná ji mají někde ve skladu nebo pod pultem. Uvidíme.
jana
01.12.2006 12:44
Přátelé nemožné se stalo prostě možným.Dnes jsem měla v práci volno a tak jsem vyrazila na nákup.Máme tady 3 obchody,které si říkají knihkupectví a několik marketů.Nejdříve jsem se logicky vypravila do těch knihkupectví.Nikdo nic neví,nic nemají,snad to někdy příjde,.....Takže jsem nepochodila.Další byly na řadě markety.Ty beru s rezervou.Taky nic.Rezignovala jsem.Nebylo už kam se vydat.Celý proces mi zabral i s autobusy 2 hodiny bezvýsledného pátrání.Zoufale jsem přemýšlela co dál a napadla mě záchranná myšlenka.Pokud vše dobře dopadne,tak budu příští týden šťastnou majitelkou knížky.
jana
30.11.2006 21:31
Díky za moc dobrou správu.Zítra proletím všechna knihkupectví a není možné,abych to nekoupila.

Belenor
30.11.2006 19:00
Obálky kdyžtak hodíme k popisu románu. Ty pohlednice jsou vlastně totéž, jako přední strana vazeb jednotlivých svazků.

Zatinka
30.11.2006 18:51
Pohlednice? Nemám, jak to? Já je chci! :-) No, chtěla jsem tam hodit náhled obálek, resp. vazeb.

Belenor
30.11.2006 18:18
Tak jsi mě předběhla :-) Taky jsem to před hodinou ve svem oblíbeném knihkupectví objevil, mám svolení od ženy koupit si tu "padesátou" kopii :-) Máš k tomu i pohlednice? :-) Btw. co myslíš tou stránkou?

Zatinka
30.11.2006 17:38
Lidičky, Vinnetou je na světě, a vypadá skvěle. Hned jdu na to udělat stránku :-) A Jani, dorazilo to i do toho našeho zapadákova - měli to na Permoně. Cena za necelých 500 stran více než příznivá - 239 kč.
jana
27.11.2006 12:56
Jen aby to vůbec tady do tohoto zapadákova dorazilo.
<< | <> | >>