Mayovky na Internetu

Sháním

Zakladatel: jana

  
jana
22.03.2007 12:45
Dneska mi přišla knížka Pouští a prérií,kde jsou Synové Upsaroků.Blizzard by měl být v knize Hadži Halef Omar.Takže teď budu shánět tuto knihu.:-) Vždycky,když si myslím,že už mám vše komplet o Vinnetouovi,tak se někde něco objeví :-)

honza.
19.03.2007 13:46
Finální rozhodnutí nechám na Tobě, nebudu Tě přesvědčovat, protože Ti rozumím. Rozhodneš-li se tak, budu Ti vděčný, rozhodneš-li se onak, nebudu Ti to mít za zlé. I můj dědeček se dožil 92 let, takže tak trochu vím, o čem je řeč.

honza.
19.03.2007 07:25
Vepsané věnování by mi zase až tak nevadilo, zvlášť je-li od autora doslovu. A vzhledem k tomu, že už se našlo jedno malé dítě, které mě oslovuje "děda" jsem smířen i s tímto oslovením - takže bych to věnování případně mohl brát za adresované sobě, hihihi. Ale vážně: je-li ten Mustang na prodej, pak prosím o nabídku. Díky!

honza.
15.03.2007 07:17
Padl tady v diskuzi taky Černý mustang od Gabi - ten mi jediný z poválečných vydání chybí - nemá ho někdo na prodej?

Zatinka
14.03.2007 16:39
Seznamy od GABI i s bibliografickými údaji a naskenovanými obálkami mám (hehe, od čeho jsem knihovník, taky mi pomohl jeden človíček), aktualizace stránky je v přípravě. Vydržte, včera jsem do noci psala 40-stránkový čtenářský deník a dvě seminárky, dnes jsem zdárně složila jednu zkoušku ze světové literatury, za dva týdny mě čekají další dvě :-( Ráno valím do práce, ale odpoledne bych mohla část zpracovat, možná, určitě :-)

Naposledy upraveno: 14.03.2007 19:53, Zatinka


Belenor
14.03.2007 14:51
Obávám se, že jedině ty antikvariáty. Ale např. Pouští a prérií (kde jsou Synové Upsaroků) se dá sehnat docela dobře - má dvě verze - brožovanou a vázanou, spadá to do bílé řady Albatrosu. Koukám třeba Počta to na webu má.

Blizzard bude asi trochu horší.

Naposledy upraveno: 14.03.2007 14:52, Belenor

jana
14.03.2007 12:36
Takže pokud bych to někde chtěla sehnat,tak jedině přez antikvariáty?

Belenor
14.03.2007 07:22
Od GABI též sbírka Ve stínu palem - obsahuje Blizzard.

Mescalero, ty máš nějaký kompletní seznam ke GABI? Mohl bych případně poprosit o zaslání na majerco@seznam.cz?
jana
13.03.2007 14:11
Ve 2.dílu Vinnetoua r.g. jsem se dočetla,že existují povídky Synové Upsaroků a Blizzard.Nevíte někdo něco o nich? Dají se sehnat nebo zmizely ve víru času?