Mayovky na Internetu

Prodám 4 filmy s Lexem Barkerem

Zakladatel: kara ben halef

LEX BARKER

  
marcibrno
02.01.2008 07:50
myslim ze kdyz zabrousite na ebay.com tak si casem muzete sehnat skoro vsechny filmy Lexe Barkera jako ja. Za posledni jsem dala $5 i s postovnym

Belenor
04.11.2007 20:16
Pokud jsem fórum udělal dobře, tak by mělo být možné upravovat vlastní příspěvky.
kara ben halef
03.11.2007 19:20
Jenom dvě, vlastně tři poznámky :

1.Především nabízím originální DVD, žádné přepálené nosiče.

2.Cena je úsměvná jenom zdánlivě. Pokud objednáváte postupně DVD tak, jak se objevují na německém trhu, musíte započítat i poštovné, které mnohonásobně převyšuje cenu samotného nosiče (mějte na zřeteli, že řada zásilkových obchodů používá pouze vysoce komfortní, (tj.zejména rychlé) a bezpečné přepravní služby). Rovněž připočítejte náklady na zřízení a trvání internetové karty, balení, náklady času objednání a inzerce…Objednáváte-li ze států mimo EU, připočítejte clo…Uvedu Vám jeden konkrétní příklad, který jsem právě zjistil. …Pokud se podíváte do tohoto diskusního fóra, do rubriky AOOM a prostřednictvím v ní uvedených odkazů a zkusíte tento film objednat ze Španělska (pokud provedete jen zkusmo objednávku, kterou pochopitelně neodešlete!) , zjistíte, že film sice stojí 24 eur, ale s připočtením poštovného a balného do České Republiky (i Slovenska) činí výsledná částka nikoliv 48 eur, jak jsem chybně uvedl (tento můj chybný údaj pochází z německých webových stránek věnovaných Barkerovi; navíc, jak jsem dodatečně zjistil, neplatí již ani pro Německo – poštovné do Německa činí dnes 28 eur, takže by to v součtu bylo 52 eur), nýbrž milých 78.90 eur. Aby to bylo srozumitelné : 24 eur stojí film, částka za poštovné a balné činí 54.90 eur, v součtu tedy 78.90 eur. Předpokládám, že vynásobit částku téměř 80 eur bezmála 30ti pro získání ceny v českých korunách (o slovenských ani nemluvím), dovede každý z Vás. Doufám, že si to každý z Vás osobně ověří!! Pokud někdo chce, může moji nepřesnou informaci o výši poštovného v rubrice AOOM opravit, aby ta dívčina, až si film objedná, nebyla vyděšená, kolik po ní chtějí.

3.Nikomu svoji nabídku nenutím. Jen to jen neadresný návrh kupní smlouvy.

S pozdravem chave@post.cz

honza.
02.11.2007 18:18
Ta cena je opravdu úsměvná, už proto, že právě tyhle filmy mezi sběrateli už jsou - i když, pravda, bez bonusů, ale tím spíš - vlastně jen za bonusy takové peníze nikdo rozumný nedá. A jestli dá, tak ať se mi taky ozve, mám na DVD dalších cca 15 filmů s Barkerem, bez bonusů, takže bych "něco" slevil....

deerslayer
01.11.2007 21:23
Tá cena ,......si sa s koňom zrazil ?
kara ben halef
01.11.2007 00:00
Prodám čtyři filmy s Lexem Barkerem (vše na DVD) :

1. Hadí jáma a kyvadlo (vedle Barkera účinkují Ch. Lee, K. Dorová, C. Lange, Vl. Medar a další, režie : H. Reinl, rok výroky 1967, film je v německém a anglickém jazyce, k dispozici jsou i německé titulky, film je doplněn bohatým bonusovým materiálem : reportáž televize WDR o natáčení filmu, která obsahuje krátký rozhovor s L. Barkerem, reportáž televize ZDF o natáčení filmu, kde jsou krátké rozhovory s H. Reinlem, Ch. Lee, a K. Dorovou, originální německý trailer, velmi podrobné biografie L.Barkera, K.Dorové, Ch.Lee, H.Reinla, obrazovou galerii s řadou fotek (jde jak o fotky, které doprovázely film v době uvedení do kin, tak naskenované časopisecké výstřižky, obaly video- i audiokazet, plakáty v různých jazycích), audiorozhovor s K.Dorovou, dvě originální zkrácená (cca. 15 minutová) znění filmu, orig. německé trailery k filmům Útok z vesmíru/The Blob (St. McQueen) a Démon a panna (Ch.Lee/D.Lavi), k DVD je připojen osmistránkový text o vzniku filmu)

2. Kdo zná Johnnyho R? (film je též známý pod názvem 5000 dolarů za hlavu Johnnyho R, vedle Barkera účinkují J.Fuchsberger, M. Kochová, R.Wolter a další, rok výroby 1966, film je v německém jazyce, bonusy : bio L.Barkera a J. Fuchsbergera, fotografie, které doprovázely film v době uvedení do kin, DVD dále obsahuje originální trailery k filmům Pyramida boha Slunce a Poklad Aztéků a dále trailer ke kolekci filmů podle K.Maye, trailer ke kolekci filmů podle B.E.Wallaceho a trailer k filmům o dr. Mabuse)

3. Peklo Manitoby (vedle Barkera účinkují P. Brice, M. Kochová, H.Nielsen a další, rok výroby 1965, film je v německém jazyce, bonusy: bio L.Barkera a P.Brice, DVD obsahuje tytéž trailery, které jsou na DVD s filmem Kdo zná Johnnyho R?)

4. Kat z Benátek (vedle L.Barkera účinkují G.
Madison, A. Panaro a další, rok výroby 1963, film je v německém jazyce)

Prodám pouze všechny čtyři filmy současně.

Cena: 8500 Kč.

Kontakt : chave@post.cz