Mayovky na Internetu

Mayovky Gabi

Zakladatel: mescalero

<< | < 
mescalero
01.09.2008 10:08
Ještě dodatek - s tím Old Firehandem si to ještě rozmyslím, dávám přednost větší objednávce, už jen proto, že nerad balím. Poslední věc - snažím se výslednou cenu nakupované knihu udržet na rozumné výši, aby byla později prodejná (až seženu třeba lepší) a já na ni neprodělal kalhoty.
mescalero
01.09.2008 10:05
Já to chápu, také jsem takhle sháněl knihy, po jedné, ale to byly jiné časy a jiné poštovné. Dnes už, jsem-li v roli nákupčího, dávám přednost rozsáhlým seznamům, kde si vyberu 10-20 titulů a na nabídky jednotlivostí nereflektuji. Ale také jsem rozprostřen do více stran, takže vždy něco objevím (nesbírám jen Maye). Možná budu mít navíc převazbu Hadžiho Halefa Omara od starých TaM (je i šest pův. kvašů od Buriana, později jinde nepoužitých). Cenu bych odhadoval na nejméně 200,-, za míň by to dnes už byla charita. Ale zatím to oficiálně nenabízím, čekám, až budu mít původku.
Do Boskovic nepojedu, nejezdím nikam, zvou mě každoročně na srazy burianovců do Štramberka, ale já jsem pecivál a o víkendu dospávám pracovní týden. Krom toho se nechci organizovat, ani s nikým stýkat (ani sám se sebou), jsem bytostný vlk samotář. Ale jinak vám držím palce, ať to setkání vyjde podle vaších představ.

Zatinka
01.09.2008 09:14
Když někdo nemá jinou možnost, jak knihy koupit... Já kupuji výhradně na netu, ten náš havířovský antik stojí za starou belu, není v něm nic a to nemluvím jen o mayovkách. A jestli dám okolo 70-80 kč za bus a tramvaj do Ostravy a přitom nevím, zda tam vůbec něco koupím, to raději zaplatím 50 kč za poštovné :-)

Knihy od Gabi jsou lehoučké, tam odhaduji poštovné (doporučeně) okolo 40 Kč. Pokud bys byl ochoten zabalit a poslat, byla bych ráda a zaplatila bych převodem na účet. Případně nebudeš v Boskovicích?
mescalero
01.09.2008 09:07
Mohu poslat i po knihách, problém je v tom, že kniha za 70,- Kč se dnes už nevyplatí balit, posílat a ani "přijímat" (nechápu lidi, co chtějí knihu za 25,- Kč posílat na dobírku - i s tím jsem se setkal), já sám už posílám balíky jen za minimálně 150,- Kč (samosebou plus poštovné). V Synech Upsaroků je ještě Jednooký Joe, Zpívající voda, Tyčkař, Temné oko, Mluvící kůže, In-nu-woh - je možné, že ty názvy nepíšu přesně. Zákon pouště - kromě titulní povídky je tu ještě asi 10 dalších většinou drobnějších povídek (Fi-bob bůžek, Na březích Dviny, Ibn-el-mamm? /tady je to možná zkomolené/, jedna povídka o otrokářích, název si z hlavy nepamatuji, Na tygřím mostě (opět možná jiná verze názvu), další povídka z Tichomoří, Dva Shattersové, a teď mě už paměť vynechala.

Zatinka
01.09.2008 07:40
A já bych zas brala pouze Old Firehanda.

Belenor
01.09.2008 07:21
Mno, zajímal by mě pouze Zákon pouště, resp. možná Synové Upsaroků, ale nevím, co vše je v tom za příběhy, předpokládám, že nejen titulní (?)
<< | <