Mayovky na Internetu

Karl May - Filmbuch

Zakladatel: eh3

  

Zatinka
08.09.2009 13:23
Děkujeme, jsme rádi...
eh3
08.09.2009 12:53
Takže co říci..web o který se opravdu někdo stará,má zájem a nemyslí jen na sebe,smekám.Děkuji také za tip na další knihu..Ač nováček,budu častým návštěvníkem těchto stránek.

Zatinka
08.09.2009 12:37
Ke každému filmu jsou průměrně 2-3 černobílé fotky a 2-3 barevné. Není to žádná sláva, ale jsou pěkné. Více fotek (ale menších a ČB) je spíše v Der Weg zum Silbersee, tahle kniha je sice jen o lokacích, ale jsou tam pěkné momentky z natáčení.

Jinak se ptej, od toho je diskuze.
eh3
08.09.2009 12:30
Opět moc děkuji :-) Takže si jí můžu z vesela objednat...Jestli můžu ještě poslední dotaz, (do budoucna určitě ne poslední)jak je tato kniha s ilustracemi popř.fotografiemi,jsou nějaké?Moc moc díky

Zatinka
08.09.2009 12:20
Ale narazil. Právě tato kniha mi slouží jako zdroj textů o filmových mayovkách, které se nacházejí na našem webu.

O filmech jako takových je tam dost informací, stejně jako o seriálech a dokumentech, ale co se týče herců, tak je to spíše jen okrajově. Ve sbírce filmového fandy by určitě neměla chybět.
eh3
08.09.2009 11:58
Ahoj,
na Amazonu.de mám vyhlídlou knížku Petzel:Karl May Filmbuch 1999 a rád bych se zeptal jestli ji někdo nemá a nenapsal by něco o obsahu této knihy,než si jí pravděpodobně objednám...nikde jsem nenarazil na žadné info o této knize..dopředu moc děkuji.