Mayovky na Internetu

Technické problémy a zlepšovací nápady

Zakladatel: Belenor

V tomto tématu se můžete rozhovořit o jakýchkoliv problémech, na které na stránkách narazíte, taktéž pokud vás napadne nějaký zlepšovák (například ohledně vzhledu) nebo nějaká zajímavá funkcionalita, můžete se zmínit.

TODO:
- soukromé zprávy
- zasílání novinek a aktualit na e-mail

<< | < 
jana
11.10.2006 18:06
Aha.Díky za vysvětlení toho slova.Na webové stránky,které nejsou v češtině nechodím,takže se moje vzdělání postupně rozšiřuje.Když je to slovo tak důležité,tak ať tam je.Jen tak mimochodem-umí Ti cizinci česky?

Co se týká knihy návštěv-co kdyby se stala podmnožinou (zas ta stará škola) fóra? Nechalo by se to tak jak je akorát ve fóru jako samostatná jednotka.

Jsou to samozřejmě jen mé návrhy.Jinak se mi to tu líbí.
K těmto úvahám mě podnítila ta nešťastná kniha návštěv,zvlášť ten poslední rozhovor.

Naposledy upraveno: 11.10.2006 18:28, jana


Zatinka
11.10.2006 16:43
To slovo Impressum je tam proto, že jsou v něm věci potřebné nejen pro české čtenáře, ale slouží ve větší míře také pro zahraniční návštěvníky. Na zahraničích webech je tato sekce velice rozšířená, ba dokonce v některých zemích i "povinná". Stačí se jen namátkou mrknout na web Lexe Barkera, Marie Versini, Böttchera, na stránky o lokalitách... Obsahuje vlastně shrnutí cílů webu, poděkování, autory stránek popř. jiné technické záležitosti. A hlavně také některé dodatky o autorských právech. Takže já jsem pro, toto slovo neměnit ale nechat jej tak, aby i zahraniční návštěvníci, kterých není zrovna málo, věděli kam jít. Pro řadové návštěvníky zas až takový význam nemá a kdo ví o co jde, nebo se potřebuje dovědět něco o výše jmenovaných věcech, ví kam má nakouknout :-) A vlastně celá sekce impressum je stejná jako je úplně dole Nápověda :-)

Nebo zkus vymyslet nějaké jiné výstižné slovo, mě nic nenapadá, to Impressum je takové "mezinárodní" :-) Holt všude ve světě se stále více přijímá cizích slov a nezbývá nic jiného ani nám Čechům, než se pomalu přizpůsobovat.

Jinak co se týče diskuze, jsem také pro přejmenování a zrušení knihy návštěv, jelikož připomínky k webu samotnému se mohou umístit někam do diskuzního fóra. Problém je, že ne všichni tuto změnu uvítají, jelikož je pro ně jednodušší se nepřihlašovat a vlézt jednodušše do knihy. Leda by se to vymyslelo tak, že by do té jediné sekce O webu mohli přispívat i neregistrovaní uživatelé. Ale to záleží na Belovi - on je šéf :-)

Naposledy upraveno: 11.10.2006 17:06, Zatinka

jana
11.10.2006 11:24
To slovo je vystihující.Někteří když sem nakouknou poprvé,tak narazí nejdříve na knihu návštěv a tam vyjádří své názory.Fórum může některým znít cize .To samé je se slovem impressum.Když jsem na něho narazila,tak jsem nevěděla co si mám pod tím představit.Žel ne každý dnes umí cizí jazyky.Moje generace vyrostla na azbuce.Proto mám ráda články nebo slova,která zní jasně a srozumitelně.

Belenor
11.10.2006 11:03
Jen pro ujištění - místo "Fórum" dát nahoru slovo "Diskuze"? Jo, to možná jo, to zní jasněji.
jana
11.10.2006 09:42
Jen skromně navrhuji okýnko fórum přejmenovat na diskuzi nebo pokec nebo něco v tom duchu nebo zrušit knihu návštěv.Tyto dvě okýnka splynula dohromady.Pokud někdo něco má na srdci,může to vyjádřit v této sekci.Samozřejmně je to návrh,který nemusíte brát v úvahu,ale myslím si,že by se to zjednodušilo.

Belenor
30.09.2006 19:31
No, snažil jsem se o úpravy jak vizuální stránky, tak i z ohledu uživatelské přítulnosti :-) Snad se povedlo.

Zatinka
30.09.2006 17:25
Hehe, řekla bych, že to vypadá líp než předtím, přijde mi to takové upravenější a hezčí... :-)

Belenor
30.09.2006 14:40
Udělal jsem několik technických úprav v diskuzním fóru, takže pokud objevíte nějakou podivnost, budu vděčný za upozornění :-)
nšo-či63
14.09.2006 14:01
Souhlasím od nejnovějšího k nejstaršímu!
jana
14.09.2006 13:56
Je to lepší nechat tak jak to je.Od nejnovějšího ke staršímu.Ty starší mám už přečtené.

Belenor
14.09.2006 13:37
Otázka pro návštěvníky: Přijde vám lepší řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu nebo by vám spíše vyhovovalo řazení opačné, tj. od nejstaršího k nejnovějšímu?
nšo-či63
08.09.2006 14:49
Vynjkající nápad zařazení diskusního fóra!!!To tu chybělo!

Belenor
08.09.2006 07:01
Pokud narazíte na jakýkoliv technický nebo uživatelský problém s webem, pište zde, taktéž pokud vás napadne nějaké zlepšení, můžete se pochlubit.

Naposledy upraveno: 08.09.2006 08:40, Belenor

<< | <