Mayovky na Internetu

EPITAF LEXE BARKERA!!!!

Zakladatel: nšo-či63

POMNÍK

  

miška
29.07.2008 16:16
Myslím si, že Tvůj nápad je dobrý. Asi bude těžké ho uskutečnit, ale snažit se o to můžeme. Máš pravdu, je strašné, že Lex nemá klid ani po smrti. Tita nebyla schopna mu udělat hrob a jeho urnu má kdo ví kde schovanou.....
Snad se tenhle nápad uskuteční.
nšo-či63
29.07.2008 13:08
Děkuji Vám za podporu,ani nevíte,co to pro mě znamená!Tento vzkaz jsem psala již před dlouhým časem a dosud na moji invenci nikdo nereagoval,takže už jsem ani nedoufala!
Lex by si takový pomník velice zasloužil,když už nemohu nic udělat proto,abych jeho ostatky uložila na jiné místo než je Costa Brava.Rve mi srdce,že je stále tam již tolik let,přitom na něho Tita nemá žádné právo,všichni víme,jak odporně se k němu zachovala!
Ani rodina nic nedělá,což mě velmi rozčiluje.
Budu vděčná za každý nápad a pomoc!
Děkuji moc!
oldo
28.07.2008 22:05
Tomu fakt neverim že Lex nema nikde pomnik alebo hrob.
padisah
28.07.2008 08:25
mila marketko ctu tuto zpravu poprve a jsem zdesen bylo by vhodne napsat dopis vinnetuovi a s nim uskutecnit tvuj vynikajici napad treba by pomohl i karel gott kdyz se tak dobre zna s vinnetouem prosim o odpoved a zacnu jednat na vinnetuovi jsem vyrostl a dodnes je on i o.s. mym idolem a neznam lepsi filmy pozdravuji te
nšo-či63
28.09.2006 19:23
Zdravím Vás milý fanoušci!
Již dlouho uvažuji společně s Irenkou,kterou znáte z fóra,o tom,udělat Lexovi pomník tedy takový piedestal,pod nímž by sice nebylo jeho tělo,ale každý z nás by tam uložil jednu věc spojenou s Lexem,která mu ho připomíná nebo kterou měl rád.
Myslím,že je veliká ostuda,že takovýto člověk jeho kvalit,vzezření a hereckého umu nemá pořádný hrob ani pomník!!!
Když se jeho rodina nemůže odhodlat a dokonce ani jeho bývalá žena Tita Carmen Cervera dnes paní baronka Thyssen-Bornemisza(kdo to od ženy její povahy může čekat,že)k tomu,udělat mu alespon po letch důstojný pohřeb,budme to alespon My jeho fanoušci a lidé,kteří ho milují potažmo já,která bych za něho položila svůj život,kteří pro něho udělají tuto poctu,Lex bude mít jistě radost,vím to,věřte mi!!!
Myslím si,že ani tak nezáleží na místě,kde by hrob a pomníček měl,i když nejlepší by to bylo na Plitvičkách,to se mnou bude jistě souhlasit každý z vás,ale chápu,že se najednou nemůžeme všichni sebrat a jet tam.Proto navrhuji,popřemýšlejte o tom všichni,o vhodném místě,měli bychom se všichni složit finančně!
Lex si to velice zaslouží!!!
Děkuji Vám mnohokrát za něj a i za sebe!!!

Markéta.