Mayovky na Internetu

Mayovky od RTL

Zakladatel: Belenor

  

Palo Benji
14.04.2015 14:24
http://www.zadar.hr/winnetou-is-back-in-croatia/

honza.
01.04.2015 09:52
Christopher už taky může hrát leda Sama - letos má 55 let. A podle posledních obrázků dost přibral. Jo, roky běží všem stejně - hercům jako nám, jejich fandům; jen na nich to v těch filmech pořád není tolik vidět, co? :-)

Belenor
30.03.2015 09:49
Já bych to neviděl tak černě. Děti stále čtou. Sice ne tolik, co dřív, a sice ne Maye, ale čtou. Synovec (10 let) se nechal slyšet, že Vinnetoua zná (viděl v TV), a potenciálně se nebránil četbě. Ještě jsem mu teda nic od Maye nedal, ale asi to při nejbližší příležitosti zkusím (mám v zásobě jednoho přebytečného Syna lovce medvědů od SNDK).

By mě spíš zajímala jiná věc :-) Jelikož to podle všeho mají být televizní filmy, tak by mě zajímalo, zda je taky některá naše televize nadabuje a odvysílá. Abychom v roce 2016 nezjistili, že si budeme muset sehnat německou verzi :-) Protože samozřejmě než to odsoudím, tak to budu chtít vidět :-)

honza.
28.03.2015 20:31
Trochu se bojím toho, že jde o televizní film (viz. Vinnetouův návrat, i když ten už byl velmi silně limitován věkem P. Brice), na druhou stranu, snad i televizní film může být dobrý. Snad si lidé v RTL uvědomí, že mají v rukách - kromě natočení filmů, které jim přinesou zisky - také budoucnost knih Karla Maye. Protože když to natočí dobře, je šance, že se mladí čtenáři vrátí k mayovkám knižním. A ke knihám vůbec.

pavlina
28.03.2015 18:47
Nechme se překvapit jak to vše dopadne.Buď se to povede anebo ne. A nám zůstanou filmy ze 60 let. Co takhle kdyby
Old Shatterhanda hrál Christopher Barker? To je můj osobní názor.Zatím se mluví kdo bude hrát Vinnetoua a Old Shatterhanda, ale nemluví se kdo bude hrát Nšo-či. Nevíte o tom něco více.

Belenor
28.03.2015 17:00
Se přidám: Odkaz

Mario Adorf neplánuje, že by se vrátil k Vinnetouovi. Myslí si, že by měli být představitelé mladšího data narození - nový film, nové obsazení. Chápe Bricovo váhání.

Na adresu Möhringa řekl, že to bude mít těžké, překonat Barkera.

Möhring sám říká, že je to pro něj splnění dětského snu. O jízdě na koni řekl, že se sice udrží, ale že bude potřebovat trénink.
ps
28.03.2015 12:15
Správička po poslednej polnoci hovorí, že Brice sa nezúčastní natáčania.
Mne by nevadilo, keby sa objavili starí herci. Ich účasť by mala pravdepodobne k TV obrazovkám prilákať viac divákov. A keďže projekt vyrobí TV stanica asi nebudeme môcť veľa očakávať.

Belenor
27.03.2015 13:19
Hm, já si teda nejsem úplně jist, ale podle mě to do kin jít nemá (teda pokud si správně vykládám "platící diváky").

Belenor
27.03.2015 09:10
Samozřejmě zajímavější zdroje jsou německy :-) Například stránka s návrhy na nového představitele Vinnetoua

Nebo Odkaz
"Michael Petzel doporučuje, aby Vinnetoua hrála mladá a neznámá tvář. Filmaři by neměli podlehnout pokušení stavět na slávě filmů ze 60. let. Proto si Petzel myslí, že není dobrý nápad obsadit Brice jako Inču-čunu."

A teda já si myslím totéž. Podle mě by to měli udělat po svém a neposlouchat osoby, co říkaj, že filmy ze 60. let to a ono. Je to přece tak prosté. Už to přede mnou řekl Honza Koten: nemáme co ztratit - buď se filmy povedou a budeme mít nové i staré, nebo se nepovedou, ale furt nám na DVD zůstanou ty staré.

Odkaz píše:
"Pierre Brice se raduje, že vzniknou nové filmy - ale jen pokud to nebudou parodie: 'Doufám, že se ve filmech odrazí duch Karla Maye. Parodie by byla to nejhorší, co by kdo mohl udělat jeho knihám a filmům ze šedesátek,' řekl Francouz Bildu.
K nápadu, že by hrál Inču-čunu, se vyjádřil slovy: 'Upřímně, nejsem moc tímto nápadem nadšen.' Obává se, že by to mohlo nabořit úspěch nových filmů."

Odkaz : RTL rozhodně nechce natočit parodii ve stylu Manituovy boty. Natáčení má začít v létě.

Tady taky nějaké Bricovo vyjádření, ale všechno taháno z Bildu, zdá se: Odkaz : Říká, že nového Shatterhanda Möhringa nezná. "Roli Vinnetoua děkuji za mnoho. Svou popularitu a Vinnetouovu integritu jsem využil k tomu, abych pomáhal lidem v nouzi, zejména dětem."

Naposledy upraveno: 27.03.2015 13:20, Belenor


Belenor
27.03.2015 08:26
Prosil bych zde se bavit na téma "Mayovky od RTL" :-)

Zatím co víme (děkuji všem z Knihy návštěv):

Nemecká TV stanica RTL plánuje natočiť trojdielneho Winnetoua. Tv premiera by maly byť na vianoce 2016. V úlohe Old Shatterhanda sa objaví Wotan Wilke Möhring, herec známy zo seriálu Tatort. Milan Peschel možno ako Sam Hawkens. Čo je však zaujímavejšie, mali by sa objaviť herci z filmov 60 tych rokov ako Adorf, Terence Hill, Gotz George a možno aj Uschi Glas. Predstaviteľ Winnetoua - tak ako pred 50-tymi rokmi - ešte chýba, zato Pierre by sa mohol objaviť v úlohe Inču-čunu.

Odkazy na zprávy v novinách:
idnes.cz
pravda.sk
blesk.cz
lidovky.cz
novinky.cz

Naposledy upraveno: 27.03.2015 08:29, Belenor