Mayovky na Internetu

Nový kreslený seriál - Kapitán Kajman

Zakladatel: Zatinka

  

Apanači
20.12.2015 11:11
Z pravej strany hranice môžem len blahoželať, že sa u vás vydarilo takéto dielo! Aj keď chápem, že pre niektorých nespĺňa všetky očakávania.
U nás sa tento rok môžeme tešiť z historicky prvého slovenského vydania z Bagdadu do Istanbulu.

honza.
19.12.2015 13:10
Nepochybuji, že by p. Říha uměl nakreslit komiks s bublinkami, případně jinak. Ale mám za to, že se drží způsobu, který nastavil právě Mistr Krum - asi jako Marko Čermák držel "lajnu" Dr. Fischera v případě Rychlých šípů.

Belenor
14.12.2015 21:50
Já teda se musím přiznat, že z páně Říhových kreslených příběhů úplně nadšen nejsem, a to z několika důvodů. Asi bych i překousl to, že volí přepracované verze příběhů (Jednooký Joe?), ale bohužel jakožto čtenář komiksů nejsem spokojen s konkrétním řešením. S Krumovým Vinnetouem jsem nepřišel do styku, takže asi nejsem zatížen nostalgií a osobně bych volil modernější pojetí (co modernější, spíš by se hodilo říct komiksovější, protože komiksy s bublinami existují již pěknou řádku let). Zatím dost váhám, zda nový seriál pořídit.

Zatinka
14.12.2015 08:22
Liberecký kreslíř Ing. Ladislav Říha vydal další ze svých kreslených seriálů - Kapitán Kajman. Formát i úprava zůstává téměř stejná jako v případě předchozích brožur. Objednávat můžete přímo u pana Říhy na e-mailové adrese ladik.riha@seznam.cz

Cena jednoho výtisku je 150 Kč (odráží pouze náklady na tisk), poštovné a balné za doporučenou zásilku 50 Kč.



Naposledy upraveno: 14.12.2015 08:26, Zatinka