Mayovky na Internetu

BOSKOVICE 2018

Zakladatel: Robino

Kdy: 15. 9. 2018 od 12.00

Kde: http://www.westernove-mestecko.cz/ - Saloon Four Roses (pozn.: budete si muset zaplatit vstup do areálu)

Nejspíš bez ofiko programu, jen takový sjezd na pokec, příp. výměnu sběratelských materiálů, příp. překvapení, co si kdo připraví :-)

Každopádně Honza Koten zřejmě promítne nějaké své materiály.

<< | <> | >>

Apanači
14.09.2018 10:03
Touto cestou by som chcela "prihlásiť" a predstaviť aJ moju kamarátku Mariku, ktorá sa dala som mnou na toto cestovateľské dobrodružstvo.
Je samozrejme silne KM-pozitívna. :-)
Sapfo
13.09.2018 06:40
já dojedu

Zatinka
12.09.2018 22:17
Máme v plánu celá rodina.

pavlina
12.09.2018 16:02
Už se moc těším. Až se zas uvidíme.
Jarek
12.09.2018 15:02
Ano, chtěl bych přijet, těším se na promítání. Jen se dívám, že nikdo zase nepíše...

Belenor
08.09.2018 13:44
Bych se chtěl zeptat, kdo tedy přijede a jestli chce někdo přispět k programu-neprogramu :-) Zřejmě bude k dispozici plátno, takže možná Honza něco promítne + tedy můžu přečíst úryvek překladu Leilet, pokud bude zájem.

Belenor
03.09.2018 09:01
Pavlínko, já se tam pokusím být nejpozději ve 12.00

pavlina
28.08.2018 18:14
Na kolik hodin planujete sraz.

Apanači
04.07.2018 20:40
Pozerala som, že dostavníky alebo ohnivé tátoše seňora Juana Fernandesa DeRegiojeta z BA do Brna chodia cca každú hodinu, som si istá, že sa cestovanie bude dať flexibilne prispôsobiť tak, aby dobre bolo!

Belenor
04.07.2018 16:53
Ty jo, tak tos mě dostala, Sapfo. Prázdninový úkol - no nic mě nenapadá :-) Ale určitě se dostav! :-) Konkrétní čas ještě nevím, ale počítám, že budu rád, když dorazím do 12.00, tak to naplánovat zatím takto? Ještě taky nevím, jak Apanači pojede vlak, pokud ji mám v Brně vyzvednout :-)

Apanači, děkuji za povzbuzení, doufám, že zvládnu přeložit nějaký reprezentativní kus - celé bych to stejně nečetl, tak čtvrt hodiny nějakou kondenzovanou verzi, aby to bylo posluchačsky zajímavé - ještě uvidím, jak překlad půjde.

Apanači
03.07.2018 11:09
To je super! V mene 2ks potenciálnych účastníčok veľká vďaka za zabookovanie saloonu! S počtom to vidím optimisticky!
A s tým čítaním to bol tiež dobrý reklamný ťah! :-) Držím palce pri prekladaní.
Aj Belenorovi aj Sapfo!
Budúci týždeň sa po 100 rokoch aj ja chystám k písaniu – a tým by som vám obom chcela vyjadriť solidaritu: že namiesto „rudé záře táborového ohně“ budete tráviť čas pri fascinujúcom modrom svetle monitora... Na preklady sa už teraz teším!
Sapfo
03.07.2018 09:54
Ahoj, já bych se klidně dostavila, jestli nevadí. Stydím se to prozradit, ale Boskovice mám od bydliště "za bukem". V kolik hodin? Belenor má dobrý nápad s tím překladem a prezentací. Dejte mi taky nějaký domácí prázdninový překladatelský úkol, třeba článek, přednášku....

Belenor
30.06.2018 11:49
Tak v Boskovicích s námi počítají 15.9. v saloonu Four Roses, tak doufám, že tam nebudu sám :-)

Sice jsem říkal, že žádný program, ale tak mě napadlo, jestli by třeba byl zájem o čtení úryvku novely Leilet, kterážto česky dosud nevyšla? Že bych to začal překládat...

Naposledy upraveno: 30.06.2018 11:51, Belenor


Belenor
15.05.2018 08:47
Honzo, v poho, když Ti to vyjde, tak supr :-) K promítání potřebuješ nějakou techniku? A to bychom asi museli teda s městečkem domluvit místo, které bychom zas mohli obsadit...

Každopádně tedy asi toho 15. 9., jak to tak vypadá :-) Tak teď to ještě vysvětlit paní mého stanu :-)

honza.
08.05.2018 14:14
Můžu pouze 15. 9. Rád přijedu. Vím, že by tahle iniciativa měla vlastně vyjít ode mne, ale jsem v posledních letech tak vytížený - hlavně v práci a kolem domu - že už to fakt nejde. Pokud by se toho ujal Robino, budu jen rád. Nějaké filmy přivézt mohu, něco nového se zase "urodilo". Těším se na vás!
Sapfo
07.05.2018 16:29
Taky bych vás rád jednou viděla a přemýšlím, zda bych se taky neměla rozjet do Boskovic. Termín spíš ten druhý, ale snad bych mohla oba dva.
Jarek
07.05.2018 15:37
Jen k programu, kdyby šlo promítnout nějaké neznámé záběry z natáčení atd., Honza toho má dost, bylo by to fajn. Těším se na setkání !

Zatinka
07.05.2018 11:01
Mně by více vyhovovalo toho 15. září, ale museli bychom odjet domů nejpozději v 17 hodin (3 hod cesta).

Omlouvám se za svoji neaktivitu v posledních letech, ale měla jsem velmi náročné životní období, kdy nebyl čas ani nálada na tvorbu webu a teď už jsem nějak vypadla z rytmu :-) Třeba mě to časem zase chytne :-)

Nicméně na setkání bych ráda přijela, byl by to s dětmi hezký víkend.

Apanači
06.05.2018 19:23
Tak to sú dobré správy, že Brno je na trati! :-)

Vysvetlenie k programu: presne ten program – „neprogram“ sa mi páči.
A aj tá low-cost verzia po 16:00 má svoje čaro.

Belenor
05.05.2018 14:04
Přes Brno 100% pojedu.

cituji "presne s tým programom, ako ste opisovali" - myslím, že žádný spešl program zatím není? :-) Nebo jsem jen nepochopil poznámku :-) A na obyčejný pokec asi 2 hodiny stačí? No jsem zvědav, jestli se sejdeme. Zatím, nevím, zda 8.9. nebo 15.9. :-) Zatinka mi říkala, že s rodinou mohou jen jeden z těchto víkendů, ale zatím nevím který.
<< | <> | >>