Mayovky na Internetu

Christopher Barker- syn Lexa Barkera

Zakladatel: lyduška

Moja e-mail adresa: lydka1@pobox.sk

<< | < 

Zatinka
22.10.2006 20:53
Ahoj Lyduško, pokud ti dopis nepřišel zpátky s poznámkou adresát neznámý, tak by ta adresa měla být aktuální. Bohužel se někdy stává, že herci mají tolik práce, že prostě na všechny dopisy neodpoví nebo odpoví až po delší době. Takže to chce trpělivost. Také záleží na tom, jakého obsahu ten dopis byl. Vím, že někteří herci odpovídají obratem na žádost o autogram, pokud jim tam přiložíš rovnou i vytištěnou fotografii kterou chceš podepsat, a pokud ji tam nedáš, tak se vůbec neobtěžují odpovědět. Pierre Brice zase zásadně neodpovídá na dopisy, které se týkají jeho soukromí. Je to těžké. Já taky dostala autogram od jednoho herce asi až po dvou měsících. Adresa, která je na našem webu, je čistě pro autogramy, takže jestli jsi mu psala i o něco jiného, možná je to ten důvod, proč zatím neodpovídá. Moje rada je - poslat na tu adresu ještě jednou žádost o autogram (nezapomenout čistou obálku s tvou adresou, odpovědku a příp. vytištěnou fotku, ať má práci jednodušší) a poslat to znovu. Na obálku nezapomň napsat i svou adresu, kdyby Barkerova adresa nebyla platná, ať se ti může dopis vrátit zpět.

Jinak článeček je v přípravě. Pokud ještě někdo Chrisovi psal, a přišel mu dopis zpátky s tím, že "Adresát neznámý", tak mě prosím kontaktujte, adresa se mohla již změnit.

Naposledy upraveno: 22.10.2006 20:59, Zatinka

lyduška
22.10.2006 19:31
Čaute, všetci fanúškovia mayoviek!
Volám sa Lýdia a mám 24 rokov. Bývam na Slovensku v malej dedinke, ktorá sa volá Nesluša.
Som veľkou fanynkou filmových mayoviek ešte od detstva, a preto by som si rada písala s ľuďmi podobnými ako ja, lebo ako som zistila, takých je v mojom okolí málo.
Veľmi obdivujem herca a speváka Christophera Barkera. Mojím hádam najväčším snom je nejako sa skontaktovať s týmto mojím idolom. Skúšala som napísať na autogramovú adresu, ale nedostala som bohužiaľ, žiadnu odpoveď. Škoda! Zháňam o ňom nejaké materiály, fotky, články z časopisov,proste čokoľvek. Budem veľmi šťastná, ak by mi niekto pomohol zistiť jeho adresu.
<< | <