Mayovky na Internetu

Iné filmy s Lexom

Zakladatel: Apanači

Nech sa páči, máme tu priestor na odozvy z ďalších filmov s neopakovateľným Lexom Barkerom:
Mr. Dynamite, Robin Hood a piráti, Úsvit pirátů, Pomsta saracenů, Il capitan fuoco, Il figlio del corsaro rosso, Pirati della costa, Daș Todesαuge von Ceylon...

<< | < 

Apanači
23.11.2018 15:50
Robin Hood a piráti :-)

Tak toto bol super retro zážitok! :-D
Nedokázala som nikdy pozerať viac ako 10-20 min za deň. Viac som jednoducho nezniesla. :-P
Ale tú chvíľu sledovania som si vždy užila!

Čo ma bavilo na Robinovi Hoodovi a pirátoch:

- Krásne kone, veeeľa koní, šikovní jazdci a kaskadéri
- Robinkove zelené elasťáčky :-O
- kraťásky kapitána pirátov :-D
- Robinovo druhé meno: Všetko s úsmevom
- Robin nesie Kareen v náručí dole strmým pieščitým svahom – wow, asi by som za každú cenu išla po vlastných, hoci aj naboso – že to tí herci dali! Či to boli kaskadéri???
- Blond kučierky na Robinovej šiji pod klobúčikom
- zámoček na útesoch
- vlniace sa more a malebné pobrežie
- pekné stredoveké hradné nádvorie a hradby
- brunetka Kareen občas pripomína Selenu Gomez
- namiesto OS opakovačky – osobný podávač šípov
- komické, zábavné kúsky – kedykoľvek
- roztomilé a pozitívne

Najviac chcem oceniť dramaturgické nastúpenie hlavného hrdinu – najprv ho vidíme len odzadu za tmy – unikať z podpalubného väzenia, potom od nôh (záber dlllhý ako jeho dolné končatiny) - leží ako bezvládny stroskotanec na pláži – až konečne uzrieme jeho tvár – áno,áno je to on! Hrdina sa pomaly preberá k životu.

V Mr. Dynamitovi ich niet za čo pochváliť po tejto stránke!
Lex sa objaví po vyše 20 minútach – len tak z ničoho nič – ostrým strihom zrazu je na scéne – to je slabunké, páni dramaturgovia, takto nastupuje na scénu neohrozený hrdina, ktorý potom ťahá celý film?!

Naposledy upraveno: 23.11.2018 16:02, Apanači

<< | <