Mayovky na Internetu

Tulove grede 2019

Zakladatel: lizbo

  
imo
23.10.2021 12:24
Tak jo, když budeš chtít jet do Chorvatska, máš u mne parťáka. Pak se ozvi.
Imo
lizbo
20.05.2020 10:53
Ahoj, no tento rok vzhladom na situaciu neplanujem cestovanie mimo SR a CR... :-( Budem sa venovat objavovaniu kras Ceska aj Slovenska zo sedla bicykla... :-)
L.
imo
29.03.2020 13:11
No ahoj lizbo, tak ako si sa rozhodol? Ideme do toho. My dvaja? Len na detailné nafilmovanie Maleho Alana (Nugettsil) odhadujem 1 celý deň. Alebo, že by sme šli s Intertransom a 1 deň by sme si prenajali auto, ktoré by nás zaviezlo a doviezlo z Maleho Alana. Môžete ma kontaktovať na auditoring@centrum.cz

Naposledy upraveno: 29.03.2020 13:44, imo

imo
08.03.2020 15:56
Intertrans organizuje takové zájezdy, ovšem hromadně. Takže časově je to omezené. Pro natáčení dokumentu Mali Alan a zelená louka (smrt Vinnetoua) potřebuji tak 1 den. Nevím, jestly by se to dalo zorganizovat. Spíš se musím podřídit času kolektivu.
imo
08.03.2020 15:53
Ahoj Lizbo, možno by jsme se mohli domluvit na společné návštěve Po stopách Vinnetoua. Z textu však usuzuji, že si slovák a já bydlím v čechách. Asi by to bylo složitý jet spolu.

Belenor
27.10.2019 10:42
Myslím, že to společnost Intertrans organizuje každý rok v květnu a září: Odkaz
lizbo
26.10.2019 23:04
Ja som sice na akci s p. Kotenom v Chrvatsku nebol, presiel som len Zrmanju, Tulove Grede, Paklenicu a Pltivice,ale rad sa pridam, ak bude moznost. Miesta su uchvatne a minimalne na Tulove Grede by som chcel znovu... :-)
imo
18.10.2019 11:49
Ahoj, jsem přítel Vinnetoua a spol. Chystám se do Chorvatska s tématem "Po stopách Vinnetoua". Potřeboval bych parťáka, který zná nejdůležitější místa natáčení a na takové akci už byl. Chci udělat z této akce filmový dokument. Pokud by někdo měl zájem, ozvěte se! auditoring@centrum.cz

Zatinka
19.07.2019 19:39
Zdravím, asi už je pozdě, nevšimla jsem si dotazu. Pokud vyjedete autem až nahoru ke "zdi", jak je zde uvedeno v článku o místech natáčení, tak louka s hroby je naprosto v pořádku. Ke kráteru je to kapku do kopce, ale pokud občas podnikáte turistiku po českých horách, tak no problem. Na Zelenou louku už je cesta delší a je místy krkolomná (kameny pod nohami, úzké cestičky, je to cca 40 min chůze). Na místo smrti bych asi takto malé děti nebrala, cestička je dost strmá, zarostlá křovím, ale je možné, že vinnetouovští turisté ji již proklestili.
lizbo
02.07.2019 12:32
Ahojte, tato tema je tu sice rozoberana viackrat, ale nejaky ten rok presiel, tak som sa chcel opytat, ci niekto nema aktualne info... co sa tyka stavu, chodnikov, min a pod. No a jedna otazka naviac, chystam sa tam v ramci dovolenky toto leto aj s detmi (7,10 rokov). Chcem sa opytat, ci to deti zvladnu... samozrejme neplanujem lozit po skalach... stacit bude luka s hrobmi, urobit neajku fotecku, maximalne ku krateru. Co sa tyka Zelenej luky a miesto smrti, zvladnu to deti aj tam, alebo radsej tam nelozit? Dakujem za akukolvek radu.