Mayovky na Internetu

Sběratelské vydání Vinnetoua z Albatrosu

Zakladatel: cukot

  
oldmilanman
19.01.2020 22:55
Jsem si po přečtení prvního komentáře říkal, kdo plete nové vydání 1. dílu Vinnetoua (znovu vychází, to z r. 2014 je ale stále k dispozici, podle popisu se liší o pár desítek gramů) se sběratelskou edicí a až po hledání na internetu jsem zjistil, že něco takového vyšlo. Vůbec jsem o tom nevěděl a štve mě to, na tom se dalo perfektně vydělat. :-D Podle fotek na aukru to vypadá na stejné ilustrace jako to klasické vydání, akorát obrázky jsou zprcnuté na výšku, aby se vešly a na šířku jsou pak dělané jako rozkládací, jsem rád, že to není naopak a tím sběratelským vydáním není to původní, které je fakt pěkné.

Belenor
19.12.2019 12:11
Nejlépe asi na majerco@seznam.cz
Vydání nemám, tak detaily nevím, ale počítám, že to bude zas Kocourek a ilustrace stejné jako v tom vydání 2014-2018, akorát mám pocit, že dvoustránkové kvaše nejsou všity v polovině, ale na kraji, tj. je lze "rozbalit" v plné ploše.
cukot
18.12.2019 20:12
Víte někdo něco bližšího o sběratelském vydání Vinnetoua v nakladatelstrví Albateros? Vyšlo podle aukce na Aukru v roce 2019 ve 3. dílech v původní úpravě edice KOD, ale s noými deskami a s kompetním ilustračním doprovodem Z. Buriana. Mám obrzky všech tří dílů (knihy nikoliv) a mohl bych je poskynout pro seznam vydání Vinnetoua, Stačí napsat, kam je mám poslat, Cukot