Mayovky na Internetu

Vinnetou

Zakladatel: Zatinka

<< | < 

Zatinka
10.11.2006 19:10
No já taky většinou nespoléhám, ale když tam zajdeš a zeptáš se jestli ji mají, a oni řeknou ne, tak by ti měli nabídnout, že ji objednají. Aspoň takhle to dělají na Permoně (v Ha), že mi ji objednají a neplatím ani poštovné :-)
jana
10.11.2006 19:04
To jsem ráda.Dej prosím určitě vědět,až to výjde.Na knihkupectví v "mojem" městě moc nespoléhám.Radši si napíšu k nim.

Zatinka
10.11.2006 18:57
To ještě nevím, ale určitě to bude brzy ve všech knihkupectvích, 100 % v internetových knihkupectvích, a nejjistější to je objednat přímo v nakladatelství. jsou moc šikovní, pošlou to vždy obratem.
jana
10.11.2006 18:55
Udělala jsi mi velkou radost.Vážně uvažuji,že si to koupím.Kde by se to dalo objednat?
Tu sbírku s těmi 7 díly vzdávám.Myslím,že bude lepší,když si koupím tyto 3.

Zatinka
10.11.2006 17:53
Tak mi psali z TaM, že vydání prvního dílu Vinnetoua se chystá na konec listopadu (jé, to už je za chvíli) a další dva díly pak vyjdou někdyv průběhu dalšího roku :-) Hurá.

Zatinka
31.10.2006 13:34
Tak jak jsme se s Honzou bavili, chystá se u Toužimského a Moravce vydání románu Vinnetou. Páni Michal a Mikuláš Moravec potvrdili Honzíkovi Kotenovi, že plánují vydat tři díly v plném znění s Burianovými perovkami + vždy jedním kvašem. "Ty perovky tam chtějí dát všechny, některé ZB dělal dvakrát - před válkou a pak v 60. letech, často na jedno téma."

Akorát jsem zvědavá, kdy to bude, ale snad co nejdříve, jelikož již brzy zjara mi o tomto úmyslu psali v dopise.
<< | <