Mayovky na Internetu

Vytvořme originální sbírku fotografií...

Zakladatel: Zatinka

Milí fanoušci. V budoucnu bych ráda založila novou fotogalerii, do které budete vy sami moci přispívat svými fotografiemi. Máte-li chuť tímto způsobem přispět k tvorbě webu a podělit se s ostatními fanoušky o vaše fotografie, zašlete je na můj e-mail. U každé fotografie bude samozřejmě jméno autora fotky a krátký popisek, který u ní budete chtít zveřejnit. A co na těch fotografiích má být? Prostě cokoli, co má vazbu na mayovky. Třeba máte fotografii Pierra Brice, když byl na festivalu ve Zlíně, třeba jste se zúčastnili nějakého divadelního představení v Německu, nebo jste navštívili Plitvická jezera či jiná místa natáčení... Jedinou podmínkou je, aby to byla vaše originální fotografie a ne stažená odněkud z jiného webu (myslete na copyright). Min. rozměry 400 x 300.

  

Robino
27.08.2008 21:55
Keď som písal moju správu, spomenul som tam i Honzove filmy.Bohužial, keď som rozmýšlal čo ešte napísať, počase mi to nešlo odoslať.Tak som napísal druhú (skrátenú) správu.
Samozrejme že tie videá by mali max. 30-50 MB, v rozlíšený 640*480.Priemerne tie hudobné skladby mali 3-5 min. 8-13 MB.

Zatinka
27.08.2008 11:03
Ta webovka mi bohužel nejde otevřít. Třeba Honza má pěkná videa, ale já jsem to ještě nikdy nezkoušela sestříhat, nevím, jestli bych to zvládla. Chtělo by to fakt nějaká krátká videa, něco jako prohlížení "oživených fotek".

Robino
24.08.2008 22:43
Už je dosť neskorá nočná hodina, ale aspoň niečo napíšem.
Zatinko, ono nielen dobre zostrihané, krátke a výstižné, ale hlavne s dobrými zábermi . . . Zo zlých záberov strihač nič neurobí.
V Boskoviciach sa dúfam porozprávam s tebou i Belenorom o týchto záležitostiach.
Pozrite si stránku www.tempoband.999net.sk - tam som robil kamarátom (muzikantom) pár videí + moja "produkcia" :-o) Bolo to tak narýchlo urobené, nič extra.

Belenor
22.08.2008 08:50
Mno, záleželo by na velikosti výsledného souboru. Máme volného cca 1,7 GB, takže pár videí řekněme kus do 50 MB by se možná dalo.

Zatinka
22.08.2008 06:29
Nad tím už uvažuju dost dlouho, ale nevím. Muselo by to být dobře sestříhané, krátké, výstižné. Pokud by to bylo uloženo na našem serveru, je tu problém s místem, přeci jen video zabírá mnoho dat a všechno to Bel platí ze své kapsy. Možná kecám, možná by problém nebyl, nevím - od techniky je tu on. Poptám se :-)

Robino
21.08.2008 22:29
Zatinko, a čo takto pridať nejaké to video, ja zatiaľ nemám nič.Možno budúci rok navštívim Chorvátsko a určite niečo nafilmujem . . . . . . . :-)

honza.
30.01.2007 22:31
Zatinko, nevím, kolik jsem Ti těch fotek poslal - myslím z K-M-Festů apod., ale klidně je do Fotogalerie můžeš dát (ale prosím Tě, aby tam nebylo víc Honzů Kotenů než těch, o které nám jde především).

Zatinka
17.12.2006 14:48
Veškeré dotazy ráda zodpovím v tomto diskuzním tématu.