Mayovky na Internetu

Místa natáčení

Zakladatel: fanda

Honza Kodet

  
zdero
09.08.2010 09:08
Včera ráno, cestou na dovolenou, jsem si udělal malou zajížďku a navštívil jedno z kultovních míst natáčení.Za ranního rozbřesku se přede mnou otevřel kaňon Zrmanje s místem kde stávalo Pueblo. Byl to úchvatný pohled. Slunce začalo pomalu vystupovat a ozařovat svými paprsky stěny údolí a za pár minut vystoupilo ze tmy. Je to stále magické místo. Prostě úžasný zážitek.

Zatinka
07.02.2008 08:31
Mám pocit, že minulý rok uspořádala takový zájezd cestovka Vítkovice tours, jestli se nepletu. Jmenovalo se to Po stopách Vinnetoua či tak nějak podobně a cena byla okolo 7000 kč. Ale nejsem si 100% jistá tou cestovkou.
kakarel.g
06.02.2008 22:48
konají se na místa natáčení nějaké zájezdy z čr? rád bych se tam jel letos podívat,mam tak nějak obavy jet jen tak.třeba přes cestovku, nebo jestli tam někde najdu někoho, kdo by mě tam provedl, nějaký delegát nebo tak... odpovězte mi prosím na mail kakarel.G@seznam.cz
fanda
04.09.2007 11:03
Ano moc děkuji. nepojedete nekdo v budoucnu na místa kde se natačely mayovky??? rad by jsem tam jel ale samemu se me tam nechce. jo a jeste nemate tu nekdo na dvd Vinnetou ty 2 nové díle???

Zatinka
03.09.2007 19:26
Myslíš Honzu Kotena? (ne Kodeta). Je na úvodní stránce vpravo dole.
fanda
03.09.2007 16:10
dobry den ma nekdo kontakt na pana HONZU KODETA??? dekuji