Mayovky na Internetu

Setkání fanoušků - průzkum

Zakladatel: Zatinka

Toto téma si klade za cíl zjistit, zda by byl mezi fanoušky zájem o setkání v některém z míst ČR. Ve svém příspěvku prosím uveďte na <u>prvním místě</u> odkud jste, dále pak své návrhy a připomínky k termínu (<u>určitě víkend</u>, ale kdy?)

Návrhy jsou prozatím dva (nezávazně) - westernové městečko Boskovice, kde se dá za slušné peníze i přespat a příp. zajistit nějaký program (spíše na jaře a v létě), anebo tradiční mayovské Velké Meziříčí, kde má Honza možnost zajistit sál (celoročně). Navrhnout můžete i jiné místo.

  

Robino
24.08.2008 12:39
Takže všetci cvalom do Boskovic - na koňoch pod kapotami :o)
milos
26.06.2008 21:03
Já jsem taky pro září. Kvůli dovoleným. V září bývá ještě celkem slušné počasí, takže by to mohla být dobrá volba.

miška
26.06.2008 18:51
Byla bych ráda, kdyby to mohlo být září, v srpnu mám dovolenou a to by mě mrzelo, kdybych se nemohl dostavit
irena
26.06.2008 16:16
Já jsem pro. Brala bych raději ten začátek září.

Naposledy upraveno: 26.06.2008 20:28, irena


Zatinka
23.06.2008 21:42
Drobná anketka: hodila by se spíše půle nebo konec srpna nebo raději kolem poloviny září, kdy bude většina z nás už po dovolených?

Jinak počítejme spíše se sobotou, je lepší z toho důvodu, že mnozí jdou v pondělí brzy ráno do práce, tak ať je větší klid. Ne jak na Honzově výstavě, kdy se většina rozprchla po poledni, aby stačila dojet domů a nachystat se na druhý den do práce :-)
mescalero
16.06.2008 07:43
Marcibrno: nevím, jak by někdo chtěl organizovat cosi většího v Grand Canyonu - sestup dolu každý nezvládne (o výstupu zpět ani nemluvě) a nevím, jak by to bylo s povolením pořádat něco v chráněném území.
Meskalerové mají rezervaci v středojižním Novém Mexiku, v Arizoně nikdy nežili (kdysi obývali Nové Mexiko, západní až střední Texas, sever mex. států Coahuila a Chihuahua; některé tlupy kočovaly i dále na sever: objevovaly se v Coloradu, Oklahomě, v Kansasu.
A kdo by to všechno zaplatil? Dnešní Indiáni nejsou žádní charitativci a Karel May je jim srdečně ukraden.
marcibrno
15.06.2008 10:10
vim ze je tu napsano na nekterem mist v CR ale presto navrhuju nekde tu u mne - na Divokem Zapade. Klidne Grand Canyon nebo na uzemi Apacu Mescaleru v Arizone.
jiri purc
11.06.2008 11:48
zpravu ctu az ted jestli jeste plati navrhoval bych boskovice jsem z brna a pozvete vinnetua domluvil jsem
Míša Mišunová
28.12.2007 07:58
Praha - je to výborný nápad.......myslím, že nejlepší by byl víkend...v podstatě je mi jedno kde, tohle setkání si nenechám ujít ať se děje co se děje.

Zatinka
17.12.2007 08:50
Vidím, že zájem fanoušků o setkání je opravdu obrovský :-) Viděla bych to nejspíše tak, že s těmi, co se zúčastnili diskuze, se někdy v budoucnu domluvíme na datu a místu setkání, a ostatní (jsou samozřejmě vítáni) se budou muset holt přizpůsobit. Zapojit do diskuze se samozřejmě můžete i teď...
fanda
05.10.2007 17:23
Hodonin- je to super napad hned by jsem jel
milos
20.09.2007 10:37
Plzeň - Je to skvělý nápad! Já bych upřednostnil víkend, případně nějaké volno. Jsem z Plzně ale místo setkání je mi jedno, stejně jako roční období, i když jaro by asi bylo nejlepší. Hrozně bych byl zvědavý, jestli u nás v republice je víc takových bláznů do filmů o Vinnetouovi jako jsem já.

Naposledy upraveno: 20.09.2007 10:53, Zatinka

jana
20.09.2007 08:54
Karviná-Přivítala bych Boskovice.Ráda bych se tam podívala,žel mi to prozatím nevyšlo.V úvahu připadá víkend nebo nějaké volno.
bj25
17.09.2007 20:25
Ustí nad Labem. Ahoj, příjde mě to jako skvělý nápad :) jestli tam jezdí vlaky počítejte semnou :)
milan33
17.09.2007 17:53
Písek - Jem rozhodně rád za ten nápad. Osobně by jsem se přikláněk k Velkému Meziříčí, které je asi tak v centru vzdáleností z celé ČR. Co se týká doby, pro mne není rozhodující, zda jde o víkend. Ale přikláním se k období podzim/zima/začátak jara. Od května do konce léta mám dost nahuštěný program. Tak ať se vše vydaří.
irena
17.09.2007 15:14
Valtice. Výborný nápad. Mně je taky celkem jedno, na kterém z těch dvou míst by se to uskutečnilo, ale westernové městečko by bylo skvělé. K setkání fandů májovek by to bylo ideální prostředí. Co se týče doby, jsem taky pro víkendy.
zdero
16.09.2007 21:19
Třebíč. Skvělá myšlenka. Do Velkého Meziříčí to mám 20 minut ale ani Boskovice nejsou tak daleko. Jsem tu sice nováček ale pravidelně sleduji co je tu nového a jsem nadšený kolik nových informací vždy najdu. Pokud se setkání uskuteční určitě přijedu.Nejvíce by mě zajímala místa kde se točilo a co nejvíce informací o nich protože bych se tam chtěl podívat. Chystám se tam již několik let, v Chorvatsku jsem prakticky každý rok ale zatím jsem se k tomu nedostal. Rád bych se seznámil s někým kdo by chtěl jet se mnou aby nás bylo víc, auto mám.

Lukačita
16.09.2007 14:30
Praha.Skvělá myšlenka.Ano podporuji toto setkání.
Díky obětavosti Honzi Kotena bude setkání obohaceno programem,navrhuji,aby každý kdo se zapojí do příspěvku napsal co by ho zajímalo na téma Winnetou.Lukačita.

Naposledy upraveno: 16.09.2007 14:33, Lukačita


Belenor
15.09.2007 22:15
Praha. V podstatě mi je to jedno, kde by se to konalo, nějak bych nutnost i delší cesty manželce vysvětlil :-) Termín - spíše víkendy, obzvlášť v případě vzdálenějších míst.

Zatinka
15.09.2007 18:49
Havířov. Jsem pro oba v záhlaví zmíněné návrhy. Z Havířova to mám do obou měst cca 3,5 hodiny. Co se týče termínu, jsem schopná se tam dopravit max. do konce prosince, nebo pak až kolem června a prázdnin (z důvodu těhotenství). Ideální je některá sobota se začátkem kolem 10 -11 hodiny.

Naposledy upraveno: 16.09.2007 08:11, Zatinka