Mayovky na Internetu

Pohlednice z filmových mayovek

Zakladatel: jiří černý

Kde se dají sehnat?

  
kahro
23.11.2011 20:55
Ahojky Zatinko - jsi mi moc sympatická - máš také pohlednice ze šedesátých let ???Vydávaly se očíslované tehdy,když poprvé běžely ty mayovky - myslím,že kus stál 1 Kčs...Jaká postava se Ti nejvíce líbí ???Pa - Karel.

Zatinka
16.05.2008 18:38
Tak na Aukru si taky vybereš jen ty které potřebuješ, docela často se prodávají po jednom zvlášť. A prohlídka - většina prodávajících přikládá dostatečně kvalitní fotografie i popis zboží, příp. se můžeš ještě dotázat na stav zboží mailem, takže v tom bych problém neviděla. Já si už několikrát koupila pohlednice a až na jednu výjimku mi přišly možná v lepším stavu, než jsem doufala.
jiří černý
16.05.2008 17:58
Ano, ale raději bych nějaký tip na antikvariát, nejspíš v Praze. Můžeš si to vzít do ruky, prohlédnout a vybrat jen to, co potřebuješ.

Naposledy upraveno: 16.05.2008 17:58, jiří černý


Zatinka
10.05.2008 18:30
Sleduj internetovou aukci Aukro (www.aukro.cz), tam se vyskytují dost často. Stačí do hledání zadat heslo May nebo Vinnetou apod. Cena - dají se koupit od 10 kč za kus a samozřejmě dráž, záleží na zájmů dražitelů.
jiří černý
10.05.2008 17:16
Mým dětským snem a přáním největším bylo mít co největší sbírku pohlednic z filmů s Vinnetouem. Dodnes je nostalgicky opatruji jako poklad. Nevíte, jsou ještě dnes někde k sehnání a jaká je asi jejich prodejní cena? Mám na mysli ty barevné asi z let 1968-69 (?), daly se koupit v novinových stáncích, tuším cca za 1 Kčs.