Mayovky na Internetu

Filmovanie v Boskoviciach

Zakladatel: Robino

Reportáž zo stretnutia v Boskoviciach.

<< | <> | >>

Robino
12.01.2009 15:35
O.K. Tie pomenovania O.S. a W vyhodím (i keď každý divák podľa kostýmu bude vedieť o koho ide)Ostatné tam nechám.
V blízkej dobe to už pošlem Honzovi na "kolaudáciu".

honza.
12.01.2009 11:22
U mě taky OK, na Dr. taky netrvám, na označení OS už vůbec ne. Na ty postavy si jen hrajeme s vědomím, že vždy budeme jen více či méně směšné napodobeniny svých hrdinů a jen ten individuální vnitřní prožitek, pro který tak činíme, odpovídá skutečnosti - a ten je nesdělitelný jak textem, tak filmovými záběry.

Zatinka
12.01.2009 08:21
Z mé strany také.

Belenor
12.01.2009 07:36
Z mé strany Ok :-) (Teda na tom ing bych netrval, tj. jak se bude chtít ostatním :-)

Robino
10.01.2009 12:19
Už konečne finišujem zo strihom z Boskovíc.Prosím o "odklepnutie" prípadne o opravu mien s ľudmi s ktorými som robil rozhovory. Dr. Jan Koten, alias Honza,OLD SHATTERHAND.Ing.Ondřej Majerčík, alias Belenor,spoluautor stránok.Bc.Michaela Kroupová, alias Zatinka,spoluautorka stránok.. Mudr.Jiří Rohlíček, alias Winnetou.
Za odpovede vopred ďakujem.
Robino-amat. filmár
karel
02.10.2008 08:45
Honzo,na film od Robina se těšíme!!!!Né těším!!!
Lukačita

honza.
30.09.2008 18:52
Zkusím v tom něco podniknout, snad by nám pár záběrů dovolit mohli. S Böttcherovou hudbou bych si hlavu nelámal, tu dnes používá kde kdo. Na Tvůj film se už těším.

Robino
28.09.2008 18:51
Asi mi nebudete veriť, ale zábery z Boskovíc som ešte nenatiahol do kompu.Som i mimo diania na internete.Časovo som dosť zaneprázdnený a veľa ešte iných vecí.
Honzo dalo by sa zo spoločnosťou film house, ktorá vydala DVD kolekciu KM dohodnúť na použitý pár záberov z ich DVD.Majú autorské práva.Máte to doma (v Čechách), ak by sa to dalo vybaviť tak by to bolo "allright" - bolo by to nadupané . . .
Keď budem pripojený (komp na net mám mimo), tak sa ozvem.

Howgh Robino
amatérsky filmár
martin d
08.09.2008 21:21
no a to jsou právě ty věci co nás všechny zajímají

Zatinka
08.09.2008 21:09
To právě vůbec ne, většina z vás je na tom o mnoho líp než já. Já tak znám akorát život Karla Maye, a to je asi tak všechno :-)

Jinak jsem povídala fakt blbosti. A ne o mayovkách, ale pouze jak jsem se dostala k webu a jak jsem se seznámila s Honzou. To je fakt vše, takže to nikoho nebude zajímat :-)
martin d
08.09.2008 20:59
Ne ne žádnej vypadlej zvuk.... já si taky rád poslechnu co naše paní redaktorka internetových stránek povídala :-) :-) :-)
Jo a propó vždyť jsi odborník na slovo vzatý, jako jediná v republice ,jestli se nepletu, máš vysokou školu na Karla Maye...... :-)

Zatinka
08.09.2008 11:02
Fotky jak fotky, ale... Nedalo by se zařídit, aby aspoň v čase mého vystoupení jakože vypadl zvuk? :-)

honza.
08.09.2008 10:48
Robino, je to tam nechej. Mezi těmi našimi zarostlými tvářemi musí zablesknout nějaké sluníčko. Uvidíš, jak Zatinka tu reportáž osvěží.
Zatink neblázni, sám sobě se nikdo na fotkách nelíbí, protože se zná jen z pohledu do zrcadla a na jiný pohled není zvyklý.

Zatinka
07.09.2008 20:33
Prosím nechtěj to slyšet. Takový hovadiny jsem už opravdu dlouho neříkala. Já, taková trémistka a stát před kamerou. Fuj. Byla jsem ráda, že jsem vůbec otevřela pusu na pozdrav ostatním a pak na mě ušijete takovouhle boudu. Ble, opravdu smazat :-)

Belenor
07.09.2008 20:10
Taky se nebudu zlobit, když mě vystřihneš, ale Zatinku bych rád slyšel, co povídala :-)

Zatinka
07.09.2008 10:10
Ahoj Robino, chtěla jsem ti ještě jen říct, že se nebudu vůbec, ale opravdu vůbec zlobit, když ty moje bláboly zcela vystřihneš :-) Opravdu.

Robino
03.09.2008 13:46
Ďakujem za odpovede a teším sa na stretnutie.Ešte trikrát zapadne slnko a stretneme sa . . . . . . . Howgh !

Belenor
28.08.2008 07:59
Mno, proti nejsem, ale taky bych byl radši za kamerou než před :-) Samozřejmě jak říká Honza, každá propagace dobrá.

Zatinka
28.08.2008 07:56
Proč ne, může to být super. Akorát mě prosím vystřihni ze záběrů :-)

honza.
28.08.2008 06:50
Za sebe nemám nic proti. Naopak, každá propagace K. Maye a jeho tématiky je přínosem.
<< | <> | >>