Mayovky na Internetu

Karl May sraz

Zakladatel: nšo-či63

Setkání fanoušků!

<< | <> | >>
jana
26.02.2007 07:07
Rovněž děkuji Honzovi za výstavu.Mile nás překvapil i doprovodný program,který tam byl.Škoda,že jsme tam nemohli být až do konce.To štrachání se vlakem opravdu stálo za to.:-)

Belenor
25.02.2007 18:18
Děkuji Honzovi Kotenovi za výstavu a Poklad Inků. A zdravím všechny, se kterými jsem měl tu čest mluvit.
nšo-či63
24.02.2007 15:44
Myslím,že je to úplně normální-důkaz lásky.Když Vás Váš partner či manžel/manželka miluje,sdílí s Vámi všechny záliby.
Kdybych já měla přítele či manžela,100% by semnou fandovství k Mayovkám sdílel,o tom jsem najisto přesvědčená...nikdo by k nim neměl tak blízko jako ON!
Tak at se Vám tam všem zítra líbí.
jana
24.02.2007 14:55
Tak to je naprostá a 100% pravda.Nejenže tolerují,ale jsou i ochotni nás tam doprovázet a snášet i úskalí,které to pro ně znamená.:-)

Belenor
24.02.2007 09:42
Musíme být hlavně vděční, že naše drahé polovičky tento koníček tolerují :-)

Zatinka
24.02.2007 07:47
Tak to s tím Vinnetouem je super, konečně se ti to podařilo :-) Já si to hned myslela, když jsem viděla na Aukru, že zbytek prodáváš :-) Tu pětidílnou sadu mám taky doma. Takže zítra, my vyjíždíme už dnes v poledne. Snad to bude líbit i tvému mužíčkovi, můj se nechal slyšet, že se prý i těší :-) Třeba z něho časem udělám dalšího fanouška :-)
jana
24.02.2007 07:23
Jedu s mojim mužíčkem.Kupujeme si jízdenku SONE+,tak nás ta cesta výjde pomalu zadarmo.:-) Škoda,že to trvá tak dlouho.
Doufám,že se někdo ozve a cestou se k nám připojí.Když ne,tak to zvládnem sami.Podařil se mi malý zázrak.Sehnala jsem sadu Vinnetoua od Návrata všech 5 dílu najednou(7 jsem vzdala),takže je co číst.:-) Ahoj zítra.

Zatinka
23.02.2007 22:18
Moje řeč, Jani. A věř, že to bude stát opravdu za to, jak znám Honzu :-) Jedeš sama, nebo s mužem?
jana
23.02.2007 19:55
Velmi si vážím toho,že Honza obětoval a ještě obětuje svůj čas ve prospěch výstavy.Mě nevadí,že budu muset cestovat přez 10 hodin vlakem (myšleno tam i zpět),kvůli 3 hodinám ve VelMezu.Jsem prostě ráda,že to je.V pondělí v práci budu sice skomírat,ale za to to stojí.:-)

Belenor
23.02.2007 15:48
No, je fakt, že vykřičníky evokují spíše zlost :-) Mně zas občas lidi vytýkají, že píšu moc smajlíků :-) Se syslící Prahou jsem začal já, pardon :-)
nšo-či63
23.02.2007 15:36
Tak fajn!
Hlavně si to tam všichni užijte,věřím,že to bude ještě lepší než v Sokolově,mně ani zdravotní stav neumožnuje tam jet,byt bych chtěla sebevíc!

Zatinka
23.02.2007 15:29
Markéto, končím tuto trapnou debatu, nemá to smysl, celé se to nějak zvrhlo. Já nejsem vůbec nevraživá, první jsi začala nadávat ty, že je výstava na nevhodném místě na Moravě apod. Já se jen snažila upozornit na jisté okolnosti. Na Pražáky jsem vůbec nenadávala, to spíš ty nadávaš na nás. Je mi úplně jedno, odkud kdo je. A ano, každý má právo na svůj názor, tak jsem ho také vyjádřila. Navíc, když v tvých textech téměř za každým slovem napíšeš vykřičníky, tak se člověk neubrání dojmu, že jsi pěkně naštvaná, pak se nediv, že reaguju taj jak reaguju. Promiň.

K tomu syslení, pokud sis nevšimla smajlíka - je mi líto, bylo to myšleno ze srandy a patřilo to Belovi, ten mě jistě pochopil :-)

A náhodou, naše řeč je krásná, taková specifická... :-)

Naposledy upraveno: 23.02.2007 15:37, Zatinka

nšo-či63
23.02.2007 15:13
Tak za prvé já se do nikoho nenavážím,byl to jen můj názor.Vůbec proti Honzovi nic nemám,naopak ho mám ráda a vážím si ho proto,co dělá a za druhé,myslím,že se tady zase projevuje ta nevraživost mezi Čechy a Moravany?!
Od Slováků bych se tomu nedivila,ale vždyd my jsme všichni ČEŠI!!!Tak jaké rozdělování!Měli bychom spíše držet pohromadě a ne se osočovat navzájem,že Pražáci si něco syslí pro sebe apod.
To my Pražané bychom mohli zase vyprávět o Vás z Moravy,že máte kratké zobáky a máte ošklivou řeč a nikdy bych si to přitom říci nedovolila!
Tyhle stránky přece nejsou od toho,o něco se tu příti,každý má přece právo na svůj názor,ne?
A jinak do Chorvatska nejedu,nebot jsem našla cestovní kancelář,která pořádá zájezd s názvem "Vinnetouova stezka" ,jedná se o 5 denní zájezd se stravou,návštěvou Zrmanji na raftech a puebla nad ní v džípech + hledání pokladu na Plitvických jezerech...to vše za 7.000!
To mi připadá daleko rozumnější,než se trmácet někam kdo ví jak na 3 dny!

Zatinka
23.02.2007 14:39
Já nechápu, proč se Markét navážíš do Honzy. Myslím, že můžeme být vůbec rádi, že aspoň jeden člověk u nás v republice zoganizuje výstavu k našemu koníčku, i kdyby měla být na samém vrcholu Sněžky :-) (neříkám, že by se mi tam chtělo šplhat). Honzovi rozhodně patří velký dík a uznání, a je úplně jedno, kde ta výstava je, dělá to dobrovolně. Vrazil do toho spoustu peněz, svého volného času a námahy, a je čistě jen na něm, jestli vůbec výstavu zorganizuje, a já si toho opravdu vážím :-) Navíc, ve VelMezu se výstava koná tuším již potřetí, Honza tam má jistě své zázemí a dobré přátele, kteří mu hodně v tomto směru pomohli a bez nichž by se to asi neobešlo... Diktovat mu ještě, kde by se výstava měla konat, mi přijde celkem nevhodné. Zkus něco v Praze zorganizovat třeba ty.

Navíc, pokud si dobře vzpomínám, tak se tady na fóru o výstavě mluvilo už od září, takže si myslím, že měli aspoň ti stálejší návštěvníci, kteří to četli, dost času si to nějak zařídit. Je to fakt těžké vybrat místo, které by vyhovovalo všem, ale fakt myslím, že Brno je takový střed republiky, vedou k němu dálnice i hlavní tahy...

Naposledy upraveno: 23.02.2007 15:11, Zatinka


Belenor
23.02.2007 14:06
Pravděpodobně ano, konala by se v Praze :-) Myslím, že pokud se najde někdo ochotný akci zorganizovat, tak Honza s výstavou přijede (viz právě Sokolov, kam Honza navozil věci z domova, tj. přes celou republiku). Ale to taky něco stojí a návratnost financí u Karla Maye mi přijde nepříliš velká.
nšo-či63
23.02.2007 13:52
Ono je to asi o tom,že kdyby Honza nebyl z Meziříčí,ale z Prahy konala by se výstava zde,že?!
Nemyslela jsem výhradně Prahu,ale občas by se měl najít kompromis,aby si přišel na své každý z nás!
Jinak byl do Radebeulu ráda jela také,ovšem nevím,kde bych na to vzala.

Zatinka
23.02.2007 13:24
Máš pravdu, Bele, syslíte si všechno pro sebe :-) Do Radebeulu chci letos taky :-)

Zatinka
23.02.2007 13:15
Dovoluji si nesouhlasit, místo je naprosto skvělé, protože Brno (nebo VM, které je Praze ještě blíž) je relativně dosažitelné ze všech koutů země. Co třeba my ze severní Moravy, z Těšínska, skoro od polských hranic, he? Do Sokolova jsem se nedostala právě kvůli té vzdálenosti, jelikož busem nebo vlakem by mě to vyšlo na nějakých 8-10 hodin cestování, protože ne všechny spoje navazují. A do Prahy totéž, tam je sice doprava busem nebo vlakem celkem slušná, ale je to cestování ganz přes celou republiku. Chápu sice tvůj názor, ale co jsi napsala, mi přijde takové dvojaké. Kdyby to bylo v Praze, tak to pro nás Moravany diskriminace není, že? Navíc, proč by Honza neměl uspořádat výstavu ve svém městečku? Je jasné, že se člověk nikdy nezavděčí všem, ale naše republika není ještě tak velká, jako ostatní státy. Si představ, že bys měla cestovat z jedné strany Německa na druhou.

Belenor
23.02.2007 13:13
No, Praha je zrovna situována docela dobře, řekl bych, jak Sokolov, tak Velké Meziříčí jsou docela dosažitelná místa. Navíc nevím, zda je v Práglu dost fandů na organizaci (sám bych si na to netroufl, nemaje organizátorskou povahu). Myslím, že musíme být vděční za jakoukoliv mayovskou akci. A osobně mám zkušenost, že u akcí v Praze křičí mimopražští, že si Pražáci všechno syslí pro sebe :-) Takže jsem sice zklamán, že třeba koncert Iron Maiden je v Ostravě, ale to mi jakožto fandovi nezabrání se bez reptání zůčasnit :-) A to samé platí pro Maye. A to ani nepřipomínám, že třeba Radebeul nebo Chorvatsko jsou ještě dále :-) A přesto letos asi zase pojedu do Radebeulu, abych napravil opomenutí, kterého jsem se dopustil.
nšo-či63
23.02.2007 12:24
Připadá mi to pro fanoušky zdaleka trochu jako diskriminace,nejdříve Sokolov tam jsem se ještě nějak dopravila a ted se ta výstava pořádá mnohem dále ve Velkém Meziříčí!!!
Proč také někdo nemyslí na naše hlavní město,občas by neškodilo uspořádat také nějakou výstavu u nás v Praze.
Myslí si to mnoho fanoušků!
<< | <> | >>