Mayovky na Internetu

Karl May sraz

Zakladatel: nšo-či63

Setkání fanoušků!

<< | < 
jana
24.01.2007 13:18
Podle letecké mapy tam máš až 2 parkoviště.Žel plánovač tras si o mě myslí,že jsem auto nebo letadlo.(byl by schopen udělat ze mě i kanoi).Nějak se s ním nemůžu domluvit.Navíc jsou tam 2 vlakové zastávky.Asi to zůstane na klasické puse.Z letadla to vypadá jednoduše,tak snad to nezvorám.

Zatinka
23.01.2007 13:12
Tak to ti asi bude muset napsat jedině Honza, ve Velmezu jsme taky ještě někteří nebyli. Ale jinak si myslím, že by neměl být problém vyhledat si na adrese mapy.cz příslušné město a ulici, resp. Náměstí, navíc máme pusu a vždycky se dá někoho zeptat :-) Mám pocit, že Velmez není moc velký, nebo se pletu? Mě by spíš Honzo zajímalo, jestli se u náměstí dá parkovat.
jana
23.01.2007 11:50
Únor máme za chvilku.Pomalu začínám dělat přípravy na cestu.Až budete někdo psát podrobnosti o výstavě,uveďte prosím i takové detajly jako je trasa od vlakového nádraží a za jak dlouho se asi dostanu na místo.Chtěla bych přijet toho 25.2.,tak by mě zajímalo,jak dlouho bude trvat celý program,abych si mohla rozumně naplánovat cestu domů.V těchto končinách jsem nikdy nebyla,proto taková prosba.Děkuji.

honza.
12.09.2006 15:54
Výstava bude od 22. září v Sokolově v Kapucínském klášteře a bude celá věnoována K. Mayovi, jeho životu, dílu a následné tvorbě (filmy, puzzle, sekundární literatura atd.) Trvat by měla cca 1 měsíc, ale bližší informace o tom nemám. O výstavě ve Velkém meziříčí na jaře příštího roku vás budu včas informovat.
nšo-či63
10.09.2006 20:58
Tak to už se nemohu dočkat,výstava bude určitě skvělá,jak znám Honzíka jistě perfektně připravená,v tomto termínu si přesto že jedu do Slovinska, čas udělám!
Podrobnosti se jistě dozvíme včas!!!
jana
10.09.2006 08:18
Vzhledem k tomu,že ta výstava potrvá tak dlouho,si myslím,že by se tam dalo zajet pro kohokoliv.Dostavníky (ČD) tam taky jedou.Dokonce i z takové díry,kde bydlím já.Zajímaly by mě podrobnosti,jako adresa o otvírací doba.Jinak je to moc dobrý nápad.

Zatinka
09.09.2006 19:44
To je právě to, největší překážkou je čas. Ale na tvou výstavu se těším, to by snad mohlo vyjít a je to relativně na půli cesty z obou koutů republiky...Takže se tam určitě setkáme.

Naposledy upraveno: 10.09.2006 17:02, Zatinka


honza.
09.09.2006 17:16
V Německu mají různá regionální kluby, sdružení, party či jak to nazvat, neformální, a scházejí se např každou první sobotu ve čtvrtletí, vždycky si něco poví, vymění, pokecají - bývá to v salonku nějaké restaurace, tak hned něco zobnou - a jednou za rok si společně někam vyjedou (tématicky), ale taky nemusí, to záleží na chuti. Není potřeba dělat hned něco "centrálního". Jenže u nás má každý tak málo času, že se bojím, že je nerealizovatelné i to. Na jaře 2007 (od 25. 2. do 30. 3.) budu dělat výstavu také ve Velkém Meziříčí, to by čistě teoreticky mohlo být snesitelně daleko-blízko pro většinu z vás.
nšo-či63
09.09.2006 16:10
Já vím,že by asi nepřijeli všichni,ale i tak by to stálo za to,stačil by třeba jen jeden den!
Zkuste popřemýšlet.hm...?

Zatinka
09.09.2006 15:52
Dobrý nápad to je, ale mám pocit, že už se o to kdysi pokoušeli a nedopadlo to nějak extra, nevím. Jde vlastně o to, že je hrozně těžké přizpůsobit čas všem, ne každý to má blízko, s dovolenou je taky problém, dále zajistit místnost, příp. ubytování, nějaký program atd. a to je docela náročné. Ale do budoucna by to bylo fajn, akorát by se to muselo naplánovat hodně dopředu. Tak jako KM-Treffen, kdy se to ví již několik měsíců. A když už tak v jednom městě ať se vidíme všichni, a ne někdo tam a druhý jinde...

Naposledy upraveno: 09.09.2006 15:52, Zatinka

nšo-či63
09.09.2006 15:40
Tak mě napadlo,když se všude na světě pořádají Karl May Treffen,nechtěli by ste uspořádali něco podobného tady u nás a třeba v našem hlavním městě?!
Nebo alespon kdo je z Prahy by přišel sem a v jiných městech by se zase mohli sejít jiní fanoušci.
Co vy na to bratři a sestry?!
<< | <